Масляный фильтр LSA MANN HU 951X (101571)


Нет в наличии
96 грн.
Наличные:
96 грн
Безнал:
115 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LSA (MANN HU 951X) LA OFH 3437 - Фильтр масляный

Внешний диаметр: 83 мм
Внутренний диаметр: 36 мм
Высота: 169 мм

Автомобильные фильтры защищают салон, двигатель и дополнительное оборудование от вредных внешних воздействий, отрицательно влияющих на работу двигателя, а также здоровье водителя и пассажиров.

Масляный фильтр предназначен для удаления загрязнений из моторных, трансмиссионных, смазочных масел. Срок и
Читать полностью
Технічні параметри:

LSA (MANN HU 951X) LA OFH 3437 - Фільтр масляний

Зовнішній діаметр: 83 мм
Внутрішній діаметр: 36 мм
Висота: 169 мм

Автомобільні фільтри захищають салон, двигун і додаткове обладнання від шкідливих зовнішніх впливів, які негативно впливають на роботу двигуна, а також здоров'я водія та пасажирів.

Масляний фільтр призначений для видалення забруднень з моторних, трансмісійних, мастил. Термін і ефективність роботи двигуна безпосередньо залежать від якості масляного фільтра.

Корпус масляних фільтрів LSA виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує стійкість до тиску і корозії. На фільтрах встановлені перепускні клапани, які забезпечують надходження масла в двигун навіть в екстрених випадках, виключаючи можливість потрапляння брудного масла у двигун при робочих перепадах тиску. Для виготовлення гумової прокладки між фільтром і двигуном використовується Нітрилові каучук, завдяки чому прокладка зберігає свою еластичність і гнучкість при великих перепадах температур. Завдяки еластичним клейових з'єднань досягається виняткова міцність і герметичність фільтруючих елементів, хімічна, температурна і вібраційна стійкість. Можливість витікання масла в кратер при вимкненому двигуні виключається завдяки використанню високоякісного морозостійкого матеріалу для виготовлення протіводренажного клапана. Спеціальна фільтрована папір, що має велику площу, забезпечує оптимальну фільтрацію без засмічення. В результаті рівномірної фальцовки фільтрувального паперу досягається максимальна пропускна здатність фільтра LSA.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LSA» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели