Масляный фильтр LSA MANN 712/22 (12300)


Нет в наличии
56 грн.
Наличные:
56 грн
Безнал:
67 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

LSA (MANN 712/22) LA OF 3105 - Фильтр масляный

Для автомобиля: Део Ланос

Автомобильные фильтры защищают салон, двигатель и дополнительное оборудование от вредных внешних воздействий, отрицательно влияющих на работу двигателя, а также здоровье водителя и пассажиров.
Масляный фильтр предназначен для удаления загрязнений из моторных, трансмиссионных, смазочных масел. Срок и эффективность работы двигателя напрямую зависят от
Читать полностью
Технічні параметри:

LSA (MANN 712/22) LA OF 3105 - Фільтр масляний

Для автомобіля: Део Ланос

Автомобільні фільтри захищають салон, двигун і додаткове обладнання від шкідливих зовнішніх впливів, які негативно впливають на роботу двигуна, а також здоров'я водія та пасажирів.
Масляний фільтр призначений для видалення забруднень з моторних, трансмісійних, мастил. Термін і ефективність роботи двигуна безпосередньо залежать від якості масляного фільтра.

Корпус масляних фільтрів LSA виготовлений з високоякісної сталі, що забезпечує стійкість до тиску і корозії. На фільтрах встановлені перепускні клапани, які забезпечують надходження масла в двигун навіть в екстрених випадках, виключаючи можливість потрапляння брудного масла у двигун при робочих перепадах тиску. Для виготовлення гумової прокладки між фільтром і двигуном використовується Нітрилові каучук, завдяки чому прокладка зберігає свою еластичність і гнучкість при великих перепадах температур. Завдяки еластичним клейових з'єднань досягається виняткова міцність і герметичність фільтруючих елементів, хімічна, температурна і вібраційна стійкість. Можливість витікання масла в кратер при вимкненому двигуні виключається завдяки використанню високоякісного морозостійкого матеріалу для виготовлення протіводренажного клапана. Спеціальна фільтрована папір, що має велику площу, забезпечує оптимальну фільтрацію без засмічення. В результаті рівномірної фальцовки фільтрувального паперу досягається максимальна пропускна здатність фільтра LSA.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Подскажите, пожалуйста, на Ланос 1,6 фильтр подойдёт?

    Алексей, 26.04.2015

    Подойдет

    Ответ специалиста

Другие модели марки «LSA» в категории «Масляный фильтр»
Показать все модели