Гаечный ключ STANLEY 4-87-988


Заканчивается
405 грн.
Наличные:
405 грн
Безнал:
486 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 4-87-988 - Ключ универсальный

Stanley 4-87-988 - это универсальный гаечный ключ, который применяется для откручивания/закручивания резьбовых соединений с внешним профилем. Данный инструмент имеет широкое применение и подходит для бытового использования, сборки/разборки металлических и других конструкций, ремонта и обслуживания автомобилей, эксплуатации в автосервисах и мастерских различного профиля.
Главной особенностью
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 4-87-988 - Ключ універсальний

Stanley 4-87-988 - це універсальний гайковий ключ, який застосовується для відкручування / закручування різьбових з'єднань із зовнішнім профілем. Даний інструмент має широке застосування і підходить для побутового використання, збирання / розбирання металевих та інших конструкцій, ремонту та обслуговування автомобілів, експлуатації в автосервісах і майстернях різного профілю.
Головною особливістю даного ключа є його самоналагоджувальна робоча головка, яка підходить для роботи з болтами і гайками від 8 до 14 мм, це дозволяє використовувати всього один ключ замість набору. Автоматична і точна настройка ключа під розмір нарізного сполучення уможливлює використання інструменту як з метричними, так і з дюймовими кріпленнями.
Для того щоб захопити болт або гайку необхідно відтягнути спеціальний важіль на рукоятці і, надівши на кріплення, відпустити. Ключ частково виконує функцію тріскачки, так як, працюючи з ним, немає необхідності знімати ключ з кріплення в процесі обертання.
Опукла форма губок ключа запобігає пошкодженню граней кріпильних з'єднань.
Ключ виготовлений з високоякісної інструментальної сталі, яка забезпечує тривалий термін служби, стійкість до навантажень і деформації. Двокомпонентна рукоятка сприяє міцному утриманню ключа в процесі роботи. Довжина ключа становить 200 мм.

Тип ключа
универсальный
Категория
Ключ
Размер
8, 14

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели