Смазка LIQUI MOLY Pro-Line Silikon-Spray (7389)


Нет в наличии
224 грн.
Наличные:
224 грн
Безнал:
269 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LIQUI MOLY Pro-Line Silikon-Spray (7389) - силиконовая смазка

Емкость: 400 мл

Назначение
Универсального применения на поверхностях из пластика, резины, металла, дерева и т.д. для устранения тяжелого хода, писка, скрипа и для длительной защиты поверхностей. Может использоваться для облегчения монтажа, например резиновых шлангов, отбойников или ограничителей хода.

Частые области использования: бампера, решетки
Читать полностью
Технічні параметри:

LIQUI MOLY Pro-Line Silikon-Spray (7389) - силіконове мастило

Ємність: 400 мл

Призначення
Універсального застосування на поверхнях з пластику, гуми, металу, дерева і т.д. для усунення важкого ходу, писку, скрипу і для тривалого захисту поверхонь. Може використовуватися для полегшення монтажу, наприклад гумових шлангів, відбійників або обмежувачів ходу.
 
Часті галузі використання: бампери, грати радіатора, спойлери, молдинги, вінілові дахи проти старіння і окрихчення. Захищає від примерзання ущільнення дверей, капотів, кришок багажника і т.ін. Захищає електрообладнання та контакти від вологи і води, змащує напрямні люків. Запобігає писку і заїданню між різнорідними матеріалами, наприклад, металл/пластик і т.д.

Властивості
Силіконовий спрей - засіб для змащення, що не містить мінеральних масел і жирів, поділу та захищенню поверхонь на базі силікону. Для використання всередині і зовні автомобіля. Змащує, захищає, доглядає і консервує поверхні. Має антистатичні властивості, не притягує пил. Усуває скрипи і писк, важкий хід і дає тривалий захист від зносу. Універсально використовується при роботах, в яких небажано використання мастильних матеріалів, що містять нафту та жирів.
 
- Розділяюча речовина при зварюванні в середовищі захисного газу
- Мастило для напрямних люків, систем важелів карбюраторів, дверей
- Для шарнірів вікон
- Доглядає і оберігає пластмаси та гуми
- Усуває сторонні шуми пластикових панелей
- Проникаючий і ізолюючий
- Приємно пахне
- Забезпечує чистоту при використанні

Як застосовувати
Розпорошити рівномірно на поверхні в необхідній кількості. Не обробляти поблизу лакових поверхонь. Не використовувати на предметах, які мають контакт з харчовими продуктами. Відкидна трубочка сприяє правильному розпорошенню в кожному конкретному випадку. При закритій трубочці можливе розпорошення по великих площах. Розпилення можливе при будь-якому положенні балона.

Применение
для резины и пластика
Упаковка
баллончик
Бренд
LIQUI MOLY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «LIQUI MOLY» в категории «Смазка»
Показать все модели