Стяжка LSA LA 7.2х200B (102434)


Есть в наличии (1-2 дня)
80 грн.
Наличные:
80 грн
Безнал:
96 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

LSA LA 7.2х200B - Хомуты пластиковые

Хомуты черного цвета. Упакованы в прозрачный пакет, в количестве 100 штук. Ширина хомутов 7,2 миллиметра, длина 200 миллиметров. Страна-производитель Китай.
Хомуты предназначены для эксплуатации снаружи и внутри помещений и зданий. Изготовлены из материала "Полиамид-6.6" (нейлон), что позволяет ему сохранять свои механические свойства в течение долгого времени. Хомут является соединительным
Читать полностью
Технічні параметри:

LSA LA 7.2х200B - Хомути пластикові

Хомути чорного кольору. Упаковані в прозорий пакет, в кількості 100 штук. Ширина хомутів 7,2 міліметра, довжина 200 міліметрів. Країна-виробник Китай.
Хомути призначені для експлуатації зовні і всередині приміщень та будівель. Виготовлені з матеріалу "Поліамід-6.6" (нейлон), що дозволяє йому зберігати свої механічні властивості протягом довгого часу. Хомут є з'єднувальним елементом, який призначений для кріплення і герметизації шлангів і еластичних трубопроводів. Застосовуються для одноразового використання в самих різних сферах - вдома, в автомобілі, на роботі, наприклад для з'єднання деталей, складання кабелів, тимчасової фіксації рекламних носіїв, обв'язки, бандажування, маркування.
Пластикові хомути LSA забезпечують надійну герметизацію з'єднання, рівномірне зусилля стиснення по периметру, відмінну вібростійкість. Вони - універсальний засіб для проведення монтажних робіт і дозволяє об'єднувати в джгути кабелю з максимальним обхватом 300 мм. Гладка внутрішня поверхня хомута, виключає можливість пошкодження хомутом шланга або трубки. Навантаження, які може витримати хомут залежать від ширини стрічки і типу замкового пристрою.
Пластикові хомути LSA надаються в двох кольорах - білому і чорному. Чорні стяжки, на відміну від білих, маючи таку ж ціну, містять в складі фарбувальний пігмент - вугільний порошок (промислова сажа), завдяки чому довше служать на відкритому повітрі.

Тип
Стяжка
Материал
пластик
Использование
одноразовые
Цвет
черный
Длина
200 (мм)
Ширина
7.2 (мм)
Минимальный диаметр
7.2 (мм)
Максимальный диаметр
55 (мм)
Количество в упаковке
100
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «LSA» в категории «Хомуты»
Показать все модели