Нет в наличии
542 грн.
Наличные:
542 грн
Безнал:
650 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-51-489 - Молоток

Молоток столярный 1-51-488 от популярной украинкой компании Stanley. Общая длина молотка – 325 мм. Вес инструмента – 850 грамм. Вес головки – 570 грамм. Материал головки – легированная сталь сплава. Материал рукояти – сталь с антифрикционным покрытием из резины.
Столярный молоток, на ряду со слесарным, являются самыми востребованными разновидностями молотка. И связано это не только с большим количеством
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-51-489 - Молоток

Молоток столярний 1-51-488 від популярної українкою компанії Stanley. Загальна довжина молотка - 325 мм. Вага інструменту - 850 грам. Вага головки - 570 грам. Матеріал головки - легована сталь сплаву. Матеріал рукояті - сталь з антифрикційним покриттям з гуми.
Столярний молоток, на ряду зі слюсарним, користуеться найбільшим попитом з усіх різновидів молотка. І пов'язано це не тільки з великою кількістю різноманітних профільних виробництв і ремонтних майстерень, а й в першу чергу з тим, що обидва ці типи, мають загальне призначення і використовуються в якості основного робочого молотка. Як і більшістю інших молотків, столярний різновид складається з металевої головки, насадженої на рукоять. Але що відрізняє даний прилад, так це форма головки. Бойок має плоску поверхню зіткнення, округлої форми. На затильной частини головки розміщений спеціальний раскліненних виступ - обценьками, застосування якого можна легко визначити з назви. Ця особливість робить його більш привабливим при різноманітні роботах з дерев'яними конструкціями, оскільки той же слюсарний молоток з цим завданням не впорається.
Даний інструмент відмінно підходить для вирішення найрізноманітніших проблем, легкий в користуванні.

Тип
Молоток столярный
Материал ручки
металл
Длина
325
Вес
850
Материал головки
металл
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Молоток»
Показать все модели