Нет в наличии
700 грн.
Наличные:
700 грн
Безнал:
840 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-51-037 - Молоток

Молоток кровельщика 1-51-037 от известного украинского производителя Stanley. Материал лезвия – легированная сталь. Материал рукояти – фибергласс. Вес головки – 600 грамм. Общий вес изделия – 850 грамм. Длина молотка – 325 мм.
Не секрет что разновидностей такого инструмента как молоток, значительно больше десяти наименований. Каждая из них предназначена для более корректного выполнения тех или иных задач. В
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-51-037 - Молоток

Молоток покрівельника 1-51-037 від відомого українського виробника Stanley. Матеріал леза - легована сталь. Матеріал рукояті - скловолокно. Вага головки - 600 грам. Загальна вага виробу - 850 грам. Довжина молотка - 325 мм.
Не секрет що різновидів такого інструменту як молоток, значно більше десяти найменувань. Кожна з них призначена для більш коректного виконання тих чи інших завдань. У випадку з покрівельним молотком, з назви вже стає ясно, що його основне призначення - виконання робіт, пов'язаних з покрівлею.
Він дозволяє з великою зручністю утримувати цвяхи або дошки, при цьому оперуючи тільки однією рукою. Спеціальний виступ на затильной частини головки (зуб) здатний проробляти отвори для кріплень, рубати м'які е покрівельні матеріали. Ударна частина практично нічим не відрізняється від інших аналогічних у інших різновидів інструменту. Функція обценьок була збережена, але малий виступ менше великого приблизно на дві третини.
Необхідно нагадати, що даний інструмент призначений для професійного використання, але його цілком можна застосовувати і в побутових умовах.
Зручний хват рукояті дозволяє коригувати додаваєме до об'єкта зусилля, завдяки чому знижується шанс зламу та інших деформації.

Тип
Молоток кровельщика
Материал ручки
металл
Длина
325
Вес
850
Материал головки
металл
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Молоток»
Показать все модели