Набор ключей рожково-накидных STANLEY 4-89-907


Заканчивается
1161 грн.
Наличные:
1161 грн
Безнал:
1393 грн
Приватбанк:
1274 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 4-89-907 - Набор ключей

Набор Stanley 4-89-907 состоит из 6-ти комбинированных ключей с трещотками для завинчивания/отвинчивания резьбовых соединений, имеющих внешний профиль.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм каждой трещотки оснащен 72 зубцами с углом до следующего щелчка всего 5 градусов, это
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 4-89-907 - Набір ключів

Набір Stanley 4-89-907 складається з 6-ти комбінованих ключів з тріскачками для загвинчування / відгвинчування різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидной голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Механізм хропіння кожної тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати накидні головки під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
Для проміжного відкручування / закручування кріплень добре підходить ріжкова головка, яка також добре справляється з не надто затягнутими кріпильними елементами, над якими немає місця, а є тільки бічний доступ.
Головки мають профіль з технологією MaxiDrive Plus, що забезпечує рівномірну і ефективну передачу крутного моменту на межі кріплення, а не на кути, що попереджає пошкодження кріплення.
Ключі виготовлені із загартованої хром-ванадієвої сталі, яка характеризується високою твердістю, міцністю, стійкістю до зносу, деформації та пошкоджень. А Хромоване покриття забезпечує захист від корозії і полегшує відмивання інструментів після роботи.
Набір поставляється з пластиковим утримувачем, на якому зручно розміщувати ключі, а також його можна підвішувати на цвях в майстерні.

Количество ключей в наборе
6
Тип
Набор ключей рожково-накидных
Особенность исполнения
с трещоткой
Размер
10, 12, 16, 17, 19
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели