Заканчивается
65 грн.
Наличные:
65 грн
Безнал:
78 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-64-917 - Отвертка

Отвертка классического типа - 0-64-917 от всемирно известного американского производителя STANLEY. Тип шлица – плоский SLOTTED. Размерный номер – SL6,5. Материал лезвия – хромованадиевая сталь. Рукоять – двухкомпонентная (пластик + резина).
STANLEY – самый популярный производитель ручного инструмента с мировым именем. Компания уже более чем 170 лет поставляет качественную продукцию на мировой рынок. Данный
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-64-917 - Викрутка

Викрутка класичного типу - 0-64-917 від всесвітньо відомого американського виробника STANLEY. Тип шліца - плоский SLOTTED. Розмірний номер - SL6,5. Матеріал леза - хромованадіева сталь. Рукоять - двокомпонентна (пластик + гума).
STANLEY - найпопулярніший виробник ручного інструменту зі світовим ім'ям. Компанія вже більше ніж 170 років поставляє якісну продукцію на світовий ринок. Даний виробник забезпечує більш ніж 25% світового споживання. Вироби її виробництва можна знайти на всіх континентах. Деякі найменування звичного нам зараз інструменту, такі як рулетка з фіксацією стрічки, ніж з трапецієподібним лезом був розроблені фахівцями саме даного бренду.
Класичний тип викрутки, в силу своєї простоти і надійності є найбільш поширеним. Його можна виявити, як і на всесвітньо відомих будівництвах, виробництвах, так і в підсобці трудовика, будь-якій квартирі. Інструмент використовується для проведення монтажних і демонтажних робіт різного роду складності.
Прості викрутки від STANLEY мають ряд переваг. Ручка зручна і м'яка на дотик. Це дозволяє з більшим комфортом проводити монтаж кріплень і краще зберігати контроль над приладом. Стрижень виготовлений з високоміцної хромованадіевої сталі. Вибір даного матеріалу знижує ризик передчасної смужки леза. Хромове покриття надає додатковий захист від корозії і додає інструменту більш приємний зовнішній вигляд. Кругла форма навершя руків'я також підвищує швидкість роботи і комфорт. На нижній частині рукояті вказана маркування шліца. Завдяки чому немає необхідності витрачати час на підбір інструменту.

Тип
Отвертка
Конструкция
магнитные
Наконечник
шлиц
Длина стержня отвертки
45 (мм)
Магнитный наконечник
да

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Отвертка»
Показать все модели