Есть в наличии (1-2 дня)
354 грн.
Наличные:
354 грн
Безнал:
425 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-62-511 - Отвертка

Отвертка со сменными лезвиями 0-62-511 от всемирно известного американского бренда – STANLEY. Страна происхождения компании – США. Количество предметов в наборе – 10 шт. Комплектация набора: три лезвия под крестообразный шлиц типа PHILLIPS – РН1, РН2, РН3; три лезвия под плоский шлиц типа SLOTTED – SL3, SL4.5, SL6; лезвие с плоским раздвоенным шлицом, лезвие с шилом на наконечнике; рукоять под лезвия;
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-62-511 - Викрутка

Викрутка зі змінними лезами 0-62-511 від всесвітньо відомого американського бренду - STANLEY. Країна походження компанії - США. Кількість предметів в наборі - 10 шт. Комплектація набору: три леза під хрестоподібний шліц типу PHILLIPS - РН1, РН2, РН3; три леза під плоский шліц типу SLOTTED - SL3, SL4.5, SL6; лезо з плоским роздвоєним шлицом, лезо з шилом на наконечнику; рукоять під леза; пристосування для твору монтажу / демонтажу різьбових кріплень з навершием у вигляді гака ( "hook driver"). Упаковка - пластиковий ложемент з прозорою кришкою-колбою.
STANLEY - найпопулярніший виробник ручного інструменту зі світовим ім'ям. Компанія вже більше ніж 170 років поставляє якісну продукцію на світовий ринок. Даний виробник забезпечує більш ніж 25% світового споживання. Вироби її виробництва можна знайти на всіх континентах. Деякі найменування звичного нам зараз інструменту, такі як рулетка з фіксацією стрічки, ніж з трапецієподібним лезом був розроблені фахівцями саме даного бренду.
Даний набір включає в себе крім лез під класичні шліцьові і хрестоподібні шліци LOTTED і PHILLIPS, лезо для роботи з нестандартними кріпленнями, в тому числі - висмикування невеликих цвяхів, і лезо-шило застосовується для здійснення маси завдань. Також в комплекті є спеціальне пристосування, що використовується для роботи з різьбовими гаками (див.фото). Зручний прозорий ковпак не тільки надійно захищає набір, але і дозволяє візуально ідентифікувати комплектацію.

Тип
Отвертка с насадками
Конструкция
битодержатели
Наконечник
разные
Магнитный наконечник
нет
Количество бит в комплекте
9
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Отвертка»
Показать все модели