Хомуты КРЕПС 4820160330344


Есть в наличии
70 грн.
Наличные:
70 грн
Безнал:
84 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

КРЕПС 4820160330344 - Клипсы для проводов

Цвет: прозрачный
Комплект: 8 шт.
Предназначены для временной или постоянной фиксации проводов различных гаджетов и аксессуаров в автомобиле: навигаторов, видеоригестраторов, акустических систем, зарядных устройств телефонов и мобильной технике.

Изготовлены из прозрачного пластика.Держатели надежно крепятся на поверхности благодаря системе крепления КРЕПС. В случае необходимости,
Читать полностью
Технічні параметри:

Крепс 4820160330344 - Кліпси для проводів

Колір: прозорий
Комплект: 8 шт.
Призначений для тимчасової або постійної фіксації проводів різних гаджетів і аксесуарів в автомобілі: навігаторів, відеорігестраторів, акустичних систем, зарядних пристроїв телефонів і мобільної техніки

Виготовлені з прозорого пластика. Кліпси надійно кріпляться на поверхні завдяки системі кріплення Крепс. У разі необхідності, легко видаляється з поверхні не залишаючи слідів. При наявності клейких елементів Крепс може використовуватися повторно.

У комплект входить 8 утримувачів і 8 клейких елементів.
Поверхні для кріплення: пластик, гладкі поверхні, скло

Не рекомендується використовувати поверхні: що мають шорсткості. Не рекомендується клеїти на поверхні, що мають температуру нижче 10 ° С і вище 40 ° С!

Повісити легко!
Підготуйте місце кріплення. Зніміть захисну плівку з клейкого елемента і наклейте на тильну сторону тримача. Зніміть другу захисну плівку і помістивши на місце кріплення сильно притисніть на 30 секунд. ГОТОВО! Розстебніть тримач і прокладіть дроти. Заклацніть скоби держателя.

Знімається без слідів!
Для видалення або переважування держателя притисніть пальцем однієї руки кріплення до поверхні, повільно витягніть язичок «Крепса» паралельно площині стіни до повного відлипання клейкого елемента. Готово!
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Крепление плохое.

    Рустем, 12.09.2016

    Крепление ужасное. Действуя по инструкции, абсолютно невозможно снять защитную пленку с одной стороны крепса! На стекло кое как лепится, а вот на пластике торпеды не держится совсем. Зря выброшенные деньги.

    Рустем, 12.09.2016

Другие модели марки «КРЕПС» в категории «Хомуты»
Показать все модели