Есть в наличии (1-2 дня)
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley STHT0-74454 - Пассатижи

Плоскогубцы комбинированные STHT0-74456 от известного американского производителя STANLEY. Общая длина инструмента – 180 мм.
Пассатижи – это универсальный инструмент, используемый сантехниками, сварщиками, электриками, телемастерами, строителями, монтажниками, и даже швеями. Основное назначение – захват и удержание небольших металлических изделий при проведении электромонтажных и слесарномонтажных
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley STHT0-74454 - Пассатижи

Плоскогубці комбіновані STHT0-74456 від відомого американського виробника STANLEY. Загальна довжина інструменту - 180 мм.
Пасатижі - це універсальний інструмент, який використовується сантехниками, зварниками, електриками, телемайстрами, будівельниками, монтажниками, і навіть швачками. Основне призначення - захоплення та утримання невеликих металевих виробів при проведенні електромонтажних та слюсарномонтажних робіт. Мають класичну форму. Складаються з двох рукоятей на шарнірному механізмі. Внутрішня сторона губок є основною робочою частиною інструменту. Плоска ділянку з насічками, призначений для захоплення довгастих предметів і деталей з плоским профілем. Ріжучі кромки відмінно справляються з дротом і проводами невеликого діаметру, металевими прутками і маленькими цвяхами. Також є непоганими підмогою при знятті ізоляційного шару з дротів. Робочі поверхні піддаються індукційному гартуванню, завдяки чому інструмент менше схильний до відколів і стає більш довговічним і надійним. Губки виточені з високою точністю, що забезпечує щільне змикання плоскогубців. Високоточний шарнір забезпечує плавний рух і комфортну роботу. Рукояті з легкістю розсуваються рухом однієї руки.
Виготовляється STHT0-74456 з вуглецевої сталі. Твердий, стійкий до відколів і механічних пошкоджень сплав. Рукояті зроблені з двокомпонентного полімеру «DynaGrip». Він забезпечує надійний хват інструменту і комфорт в процесі роботи.

Длина
180
Тип
Пассатижи
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели