Есть в наличии (1-2 дня)
263 грн.
Наличные:
263 грн
Безнал:
316 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-113 - Плоскогубцы

Классические плоскогубцы 0-84-113 от всемирно известного бренда производителя STANLEY. Страна происхождения – США. Общая длина инструмента – 203 мм. Вес – 450 грамм.
Плоскогубцы применяются для захвата металлических деталей, выгибания или выравнивания листового прокатного металла, демонтажа закисших или прикипевших резьбовых соединений, перекусывания проволоки и зачистки изоляции. В силу своей
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-113 - Плоскогубці

Класичні плоскогубці 0-84-113 від всесвітньо відомого бренду виробника STANLEY. Країна походження - США. Загальна довжина інструменту - 203 мм. Вага - 450 грам.
Плоскогубці застосовуються для захоплення металевих деталей, вигинання або вирівнювання листового прокатного металу, демонтажу закиснувших або прикипівших різьбових з'єднань, перекушування дроту і зачищення ізоляції. В силу своєї незамінності користується величезною популярністю серед фахівців самого різного штибу. Починаючи з співробітників станцій технічного обслуговування автомобілів, електромонтерів, будівельників і теслярів, закінчуючи швачками, годинниковими майстрами, шкільним трудовиком. Незважаючи на масу професійних призначень, необхідний до наявності в кожному будинку/квартирі. Робоча поверхня розташована на внутрішній стороні губок, і складається з двох частин: плоскої ділянки з насічками, призначеного для захоплення плоских і продовгуватих деталей і ріжучої кромки, призначеної для нарізування м'яких металевих (і не тільки) предметів. Довгі рукояті створюють значний ефект важеля, що дозволяє застосовувати значно менше зусиль для проведення робіт. Ріжучі кромки загартовані струмами високої частоти і відшліфовані. Завдяки цьому інструмент не схильний до сколів, щільно закривається і служить значно довше. Губки виточені для більш надійного захоплення. Головка полірована.
Виготовляється 0-84-113 з термообробкою стали з високим вмістом вуглецю. Це робить матеріал більш міцним, в слідстві, довговічним. Антикорозійне покриття захищає плоскогубці від вологи.
Рукояті забезпечені захисними чохлами.

Длина
178
Тип
Пассатижи
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели