Заканчивается
192 грн.
Наличные:
192 грн
Безнал:
230 грн
212 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-629 - Пассатижи

Пассатижи 0-84-629 от известного американского бренда STANLEY. Общая длина инструмента – 200 мм.
Универсальный ручной инструмент, используемый сварщиками, сантехниками, электриками, строителями, плотниками и многими другими специалистами. Применяется для зажимания различных плоских и объёмных объектов, сгибания листов проката и других изделий. Состоит из двух рукоятей, соединённых между собой при помощи
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-629 - Пассатижи

Пасатижі 0-84-629 від відомого американського бренду STANLEY. Загальна довжина інструменту - 200 мм.
Універсальний ручний інструмент, який використовується зварниками, сантехниками, електриками, будівельниками, теслями і багатьма іншими фахівцями. Застосовується для затискання різних плоских і об'ємних об'єктів, згинання листів прокату та інших виробів. Складається з двох рукоятей, з'єднаних між собою за допомогою різьбового кріплення. Представлена ​​модель має досить масивні губки, на внутрішній частині яких і розташовується робоча поверхня. Плоский ділянка призначена для захоплення продовгуватих предметів, і предметів з пласким профілем. Два округлих отвори відмінно справляються з об'єктами, що мають круглий або овальний перетин. Завдяки своїй формі, зусилля, що додається до деталі, передається найкращим чином, за рахунок великої площини дотику. Насічки значно підвищують зчеплення і не дають предмету прослизати під час роботи. Переставний механізм дає можливість збільшувати або зменшувати розмір захоплення зіву інструменту.
Виготовляються 0-84-629 зі сталі з високим вмістом вуглецю. Матеріал має високу міцність і стійкістю до механічних впливів. Конструкція кована, головка піддана поліруванню. Робоча поверхня губок піддається загартуванню індукційним методом.
Ергономічні рукояті складається з двокомпонентного матеріалу, що забезпечує комфорт у використанні і кращу контрольованість інструменту. Захисні виступи оберігають оператора від можливих травм.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели