Зажимной инструмент STANLEY 1-83-068


Есть в наличии (1-2 дня)
4395 грн.
Наличные:
4395 грн
Безнал:
5274 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-83-068 - Тиски

Тиски Stanley 1-83-068 – это незаменимый атрибут любого автосервиса или мастерской. Данный инструмент предназначен для надежной фиксации заготовки или детали для последующего пиления, сверления, строгания или обработки напильником. Во время ремонта автомобиля мастерам часто приходится «подгонять» детали под необходимый размер и тут никак не обойтись без слесарных тисков.
Конструкция тисков состоит из двух
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-83-068 - Лещата

Лещата Stanley 1-83-068 - це незамінний атрибут будь-якого автосервісу або майстерні. Даний інструмент призначений для надійної фіксації заготовки або деталі для подальшого пиляння, свердління, стругання або обробки напилком. Під час ремонту автомобіля майстрам часто доводиться «підганяти» деталі під необхідний розмір і тут ніяк не обійтися без слюсарних лещат.
Конструкція лещат складається з двох губок, одна з яких нерухома, а друга приводиться в рух обертанням рукоятки і різьбленням. Торована різьба лещат виготовлена з кованого литого чавуну, що разом з литим чавунним корпусом забезпечує якість роботи і тривалість служби інструменту. Губки мають насічку для більш міцного захоплення і утримування предметів. Хромове покриття рукояток захищає від корозії.
Лещата за допомогою болтів кріпляться в робочій поверхні верстата, забезпечуючи стабільність.
Зручною особливістю лещат є поворотний на 360 градусів корпус, що дозволяє майстру встановити інструмент в найбільш зручному для себе становищі. Конструкцією передбачена невелика ковадло для додаткових робіт ударним інструментом.
Під час роботи з даним інструментом можуть розлітатися осколки, тому слід пам'ятати про запобіжні заходи та користуватися засобами захисту рук і обличчя.
Характеристики:
Максимальний розмір захоплення - 255 мм
Глибина: 105 мм
Максимальний розмір раскрітія при стисненні: 150 мм
Зусилля стяжки: 2200 кг
Вага: 27000 г
Матеріал: чавун

Тип
Тиски
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Зажимной инструмент»
Показать все модели