Есть в наличии (1-2 дня)
401 грн.
Наличные:
401 грн
Безнал:
481 грн
537 грн. Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Jacky 14" NASCAR GREEN-BLACK - Колпаки

Тип: Универсальный
Материал: пластик
Радиус: 14"
Цвет: зеленый/черный
Страна производитель: Польша
В комплекте: 4 шт.

Владельцы машин большое внимание уделяют автомобильным аксессуарам, которые не только придают транспортному средству эстетичный вид, но и помогают справиться со многими проблемами.

Колпаки на колеса, например, кроме того, что скрывают
Читать полностью
Технічні параметри:

Jacky 14" NASCAR GREEN-BLACK - Ковпаки

Тип: Універсальний
Матеріал: пластик
Радіус: 14"
Колір: зелений/чорний
Країна виробник: Польща
У комплекті: 4 шт.

Власники машин велику увагу приділяють автомобільним аксесуарам, які не тільки додають транспортному засобу естетичний вигляд, але і допомагають впоратися з багатьма проблемами.

Ковпаки на колеса, наприклад, крім того, що приховують недоліки (подряпини, тріщинки, вм'ятини, сліди корозії), але і захищають гальмівну систему від забруднень, попереджають утворення іржі на дисках та ін. У процесі вибору даного аксесуара зверніть увагу на те, чи є отвори в поверхні ковпаків. Це дуже важливо, оскільки до гальмівних дисків повинно надходити повітря.

Компанія Jacky Спорт Авто Польща, відомі як виробник і дистриб'ютор автомобільних аксесуарів. Компанія почала свою діяльність на європейському та польському ринку з 1973 року. Протягом багатьох років компанія спеціалізується на виробництві і розробці автомобільних аксесуарів із пластику, в тому числі J-TEC (Jacky) ковпаки. Багатий досвід у виробництві і постійні поліпшення в технологічних процесах, дали можливість отримання сертифікату ISO 9001 на вироблену продукцію. Компанія Jacky Спорт Авто використовує тільки високоякісні матеріали для виробництва, затверджені стандартами Європейського Союзу.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Внешний вид интересный, но минус в том что вырез под нипель сделан очень неудобно! Нужно ставить или длинный нипель буквой "Г" или снимать колпаки даже для того что-бы подкачать шины! :-)

    Алексей, 02.11.2016

Другие модели марки «Jacky» в категории «Колпаки»
Показать все модели