Нет в наличии
517 грн.
Наличные:
517 грн
Безнал:
620 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-92-762 - Ящик инструментальный

Небольшой органайзер Stanley 1-92-762 с условным числом ячеек 25. Объем ячеек меняется, согласно требованиям пользователя, путем установки либо удаления пластиковых перегородок. Крышка органайзера выполнена из ударопрочного прозрачного пластика и имеет соответствующую конструкцию, препятствующую перемещению содержимого органайзера и смешивания содержимого разных ячеек.
Порядок в арсенале
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-92-762 - Ящик інструментальний

Невеликий органайзер Stanley 1-92-762 з умовним числом осередків 25. Обсяг осередків змінюється, відповідно до вимог користувача, шляхом установки або видалення пластикових перегородок. Кришка органайзера виконана з ударостійкого прозорого пластика і має відповідну конструкцію, що перешкоджає переміщенню вмісту органайзера і змішування вмісту різних осередків.
Порядок в арсеналі інструментів є запорукою швидкого та ефективного виконання завдань майстром. У майстрів, якої б то не було сфери, з часом накопичується безліч дрібних деталей, кріпильних елементів, метизів шурупів і інших елементів, які потребують упорядкованому зберіганні, так як завжди повинні під рукою.
Органнайзер Stanley 1-92-762 служить місцем для зберігання і транспортування різної дріб'язку і витратних матеріалів майстра.
Органнайзер виготовлений з міцного пластику і оснащений надійними петлями, завдяки чому стійкий до ударів і прослужить тривалий час. Досить міцні пластикові замки мають великий ресурс на відкривання і закривання.
Переставні перегородки забезпечують безліч варіантів конфігурації відділень, дозволяючи організувати зберігання дрібних деталей і більшого інструменту.
Даний органайзер є зручним і практичним місцем зберігання інструменту, який забезпечує хороший огляд вмісту, а також дозволяє вчасно відслідковувати кількість залишилися деталей і вчасно поповнювати запас.

Тип
Органайзер
Количество секций
25
Длина
457 (мм)
Ширина
327 (мм)
Высота
79 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Органайзер»
Показать все модели