Есть в наличии (1-2 дня)
637 грн.
Наличные:
637 грн
Безнал:
764 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-93-285 - Ящик инструментальный

Ящик для инструментов Stanley 1-93-285 – это оптимальный выбор для упорядоченного хранения небольшого ручного инструмента, расходных материалов, и мелких деталей. Ящик достаточно универсален и подойдет для строителей, автолюбителей, мебельных мастеров, сантехников электриков и многих других.
В крышке ящика имеется объемный вместительный органайзер, который поможет разместить мелкие предметы,
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-93-285 - Ящик інструментальний

Ящик для інструментів Stanley 1-93-285 - це оптимальний вибір для впорядкованого зберігання невеликого ручного інструменту, витратних матеріалів, і дрібних деталей. Ящик досить універсальний і підійде для будівельників, автолюбителів, меблевих майстрів, сантехніків електриків і багатьох інших.
У кришці ящика є об'ємний місткий органайзер, який допоможе розмістити дрібні предмети, які повинні бути в швидкому доступі. Конфігурація осередків органайзера змінюється в разі потреби і бажанням користувача за допомогою знімних пластикових перегородок. Кришка органайзера виконана з ударостійкого прозорого пластика.
Класична прямокутна форма ящика допоможе зручно розкласти інструменти.
Корпус виконаний з міцного пластику, і має додаткові ребра жорсткості, завдяки чому ящик прослужить тривалий час навіть при інтенсивній експлуатації.
Ящик обладнаний надійними металевими замками, які мають великий ресурс на відкривання / закривання. Додаткову безпеку вмісту можна забезпечити, повісивши навісний замок в вушко (замок в комплект не входить).
Рукоятка виготовлена ​​з двокомпонентного матеріалу, гуми і пластика, міцно лежить в руці, не ковзає. У складеному стані ручка ховається в корпус ящика, і забезпечує можливість скласти кілька ящиків один на одного.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Ящик»
Показать все модели