Заканчивается
318 грн.
Наличные:
318 грн
Безнал:
382 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-93-335 - Ящик инструментальный

Пластиковый ящик для инструментов среднего размера Stanley 1-93-335 является удобным и универсальным средством для хранения и транспортировки различных инструментов, расходных материалов, крепежных элементов и других необходимых вещей из арсенала мастера. Данный ящик имеет классическую конструкцию и будет востребован среди автолюбителей, строителей, монтажников, мебельных мастеров и многих других
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-93-335 - Ящик інструментальний

Пластиковий ящик для інструментів середнього розміру Stanley 1-93-335 є зручним і універсальним засобом для зберігання і транспортування різних інструментів, витратних матеріалів, кріпильних елементів і інших необхідних речей з арсеналу майстра. Даний ящик має класичну конструкцію і буде затребуваний серед автолюбителів, будівельників, монтажників, меблевих майстрів і багатьох інших майстрів.
Корпус ящика виконаний в стандартній прямокутній формі, що дозволяє правильно і зручно розкласти інструменти. Міцний пластик і додаткові ребра жорсткості забезпечують довговічність ящика і стійкість до навантажень. Повністю пластикове виконання ящика гарантує цього виробу невелику вагу, при збереженні всіх параметрів практичності і надійності.
Рукоятка ящика в закритому положенні утоплюється з корпус, що дозволяє компактно зберігати і транспортувати кілька ящиків, поставивши їх, один на одного. Пластиковий замок, яким оснащений ящик, довговічний і надійний, вінне відкриється, навіть якщо в ящику будуть важкі інструменти. Для більш надійного зберігання вмісту є можливість повісити на ящик навісний замок.
Ящик оснащений знімним лотком з ручкою, який дозволяє відібрати найбільш затребувані інструменти і носити їх за собою в процесі роботи.
На кришці ящика розташовані органайзери з прозорими кришками для зберігання дрібних деталей, які завжди повинні бути під рукою.
Максимальна рекомендована навантаження складає 18 кг.

Материал замков
пластик
Особенности конструкции
органайзер на крышке, съемный лоток
Длина
390
Ширина
220
Высота
160
Материал
пластик
Тип
Ящик
Бренд
STANLEY

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Ящик»
Показать все модели