Скотч двусторонний SACA 101727 2м х 50мм зеленый


Есть в наличии
16 грн.
Наличные:
16 грн
Безнал:
19 грн
17 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SACA зеленый 50mm x 2M - Скотч двусторонний

Двусторонний скотч на вспененной основе SACA – это расходный материал, который являет собой вспененную полиэтиленовую ленту с нанесенным с двух сторон адгезивом (клеем), такой скотч еще называют скотч на подушке.
Сфера применения данного скотча очень широка, он используется в промышленности, монтаже рекламного оборудования, в полиграфии, мебельной сфере, строительстве, а также бытовом
Читать полностью
Технічні параметри:

SACA зелений 50mm x 2M - Скотч двосторонній

Двосторонній скотч на спіненій основі SACA - це витратний матеріал, який являє собою спінену поліетиленову стрічку з нанесеним з двох сторін адгезивом (клеєм), такий скотч ще називають скотч на подушці.
Сфера застосування даного скотча дуже широка, він використовується в промисловості, монтажі рекламного обладнання, в поліграфії, меблевій сфері, будівництві, а також побутовому ремонті. Особливо затребуваний даний скотч в сфері автомобільного тюнінгу, так як більшість елементів інтер'єру та екстер'єру, а також шумо- і віброізоляція часто монтуються саме за допомогою двостороннього скотча. Корисною особливістю спіненого скотча є можливість з його допомогою склеювати різнотипні матеріали.
Скотч на спіненій основі має високу адгезію і відмінно підходить для склеювання як гладких, так і нерівних поверхонь, він добре компенсує нерівності і забезпечує велику площу контакту поверхонь. Міцність з'єднання безпосередньо залежить від контакту адгезиву з поверхнею. Для отримання максимально надійного з'єднання рекомендується застосувати тиск. Також для досягнення високої адгезії необхідно очистити і знежирити поверхні. Перед початком роботи сполучувані елементи повинні бути чистими, сухими і однорідними.
Купуючи даний скотч, ви отримуєте матеріал для надійного монтажу найскладніших з'єднань, які будуть стійкі до вологи, вібрації і високих температур, і атмосферних впливів.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
2
Ширина
50
Цвет
зеленый
Бренд
SACA

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SACA» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели