Скотч двусторонний 3M 101712 5м х 22мм прозрачный


Есть в наличии
176 грн.
Наличные:
176 грн
Безнал:
211 грн
188 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

3M прозрачная лента 22mm x 5M - Скотч двусторонний

Двусторонний скотч 3М представляет собой клейкую ленту с двухсторонним клеевым слоем, которая широко применяется в строительстве, быту, автомобильном ремонте, а также в мастерских различного профиля. Данный скотч имеет универсальное применение, он хорошо походит для работы со стеклом, пластиком, резиной, деревом, гипсокартонном, металлом, акриловыми полимерами и множеством других
Читать полностью
Технічні параметри:

3M прозора стрічка 22мм х 5м - Скотч двосторонній

Двосторонній скотч 3М являє собою клейку стрічку з двостороннім клейовим шаром, яка широко застосовується в будівництві, побуті, автомобільному ремонті, а також в майстеренях різного профілю. Даний скотч має універсальне застосування, він добре підходить для роботи зі склом, пластиком, гумою, деревом, гіпсокартоном, металом, акриловими полімерами і безліччю інших матеріалів. Завдяки високій адгезії скотч міцно з'єднує між собою як однотипні, так і різні за типом і текстурою матеріали.
Скотч виготовлений з прозорого спіненого полімеру, який добре підходить для виконання непомітних акуратних з'єднань скла, прозорого пластика або декоративних елементів. Завдяки спіненій основі стрічка відмінно справляється зі склеювання шорсткуватих і нерівних поверхонь, вона частково заповнює нерівності, збільшуючи площу контакту поверхонь.
Еластичність, гнучкість і висока адгезія скотча дозволяють виконувати монтаж навіть самих складних з'єднань.
У застосуванні скотч досить простий. Перед початком роботи необхідно знежирити поверхні, що сполучаються за допомогою спирту, потім слід нанести стрічку на деталь і відклеїти захисну плівку, після чого прикласти другий елемент і притиснути із зусиллям не менше 3 кг. Максимальна міцність з'єднання досягається через 24 години.
Рекомендована температура для роботи з двостороннім скотчем від +18 до + 25 ° С.

Тип
Скотч двусторонний
Длина
5
Ширина
22
Цвет
прозрачный
Бренд
3M

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «3M» в категории «Изолента / Скотч»
Показать все модели