Свечи зажигания Brisk MOTO BR NAR14YC.1K 100535


Нет в наличии
54 грн.
Наличные:
54 грн
Безнал:
65 грн
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Brisk MOTO BR NAR14YC.1K - Свеча зажигания

Цена указана за 1 шт.
В свечах используется технология сплава серебра в центральном электроде с уменьшенным диаметром и грань внешнего электрода в форме “A” или сориентированная по середине центрального электрода. Аналогичным способом изготовлены и остальные виды с платиновым контактом или с NiCu центральным электродом. Укрупненные острые кромки электродов обеспечивают длительное время
Читать полностью
Технічні параметри:

Brisk MOTO BR NAR14YC.1K - Свічка запалення

Ціна вказана за 1 шт.
В свічках використовується технологія сплаву срібла в центральному електроді із зменшеним діаметром і грань зовнішнього електрода у формі "A" або зорієнтована по середині центрального електрода. Аналогічним способом виготовлені і інші види з платиновим контактом або з NiCu центральним електродом. Укрупнені гострі кромки електродів забезпечують тривалий час якісну іскру і одночасно знижує необхідну напругу, що забезпечується системою запалювання. Це все сприяє поліпшенню займання і менш якісних сумішей палива і повітря. Ефективне згорання паливної суміші дозволяє отримати більше енергії, тим самим стабілізує роботу двигуна навіть на найменших оборотах.

Ця технологія також використовується у мотоспорті. Першопрохідцем цих успіхів є свічка запалювання BRISK Silver Racing L10S. Вона була розроблена у співпраці з мотокартовою компанією JOKA. Кілька років ця свічка поставляється на складальні лінії заводу TM RACING в Італії.

Ця свічка зареєстрована асоціацією картів як єдина дозволена запчастина (свічка запалювання) для моторів класу ROK CUP. Це сама вживана свічка у відомих гонщиків ЧР не тільки в області картів а й мотокросу, ендуро та інших.

Застосування:
QUEST, WILGA, VAPOR, VISON, SOLLATIO, KINROAD, KINGWEY, Futong, GATEWAY, GB MOTORS, GREEN BIKE, GULIVER, HOOLIGAN, IBIZZO, KINGWAY, KOYOT, MAXIMUS MAVER MOTO MOTO ZETA Ventus, QUIZZAR, RALLY, Romet 727, ROMET PONY , ROMET HOUND 900, Romet ROUTER XL, XM ROMET ROUTER, SUPREMO, TAURUS, TRIAD, YUKI SPEEDY та інші 4-тактні скутери.

Тип
Свечи зажигания
Бренд
Brisk

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Brisk» в категории «Свечи зажигания и накала»
Показать все модели