Заканчивается
211 грн.
Наличные:
211 грн
Безнал:
253 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alca 417 98711 - Ключ-телескоп

Телескопический балонный ключ Alca 417 98711 является инструментом для монтажа/демонтажа гаек автомобильных колес, имеющих внешний шестигранный профиль. Данный тип ключа используется во время сезонной смены резины или экстренной смены колес, а также для контроля затяжки болтов и своевременно закручивания до необходимого уровня.
Комплектация ключа состоит из телескопического воротка с квадратом 1/2" и
Читать полностью
Технічні параметри:

Alca 417 98711 - Ключ-телескоп

Телескопічний балонний ключ Alca 417 98711 є інструментом для монтажу / демонтажу гайок автомобільних коліс, що мають зовнішній шестигранний профіль. Даний тип ключа використовується під час сезонної зміни гуми або екстреної зміни коліс, а також для контролю затягування болтів і своєчасно закручування до необхідного рівня.
Комплектація ключа складається з телескопічного воротка з квадратом 1/2 "і одного знімною двосторонньої головки зі стандартними розмірами колісних різьбових елементів легкових автомобілів і шестигранним профілем.
Перевага такої конструкції ключа полягає в тому, що головка зі стандартними розмірами завжди під рукою і можна допомогти не тільки собі, а й іншим автомобілісту, а також в тому, що комірець можна використовувати з головками різних розмірів, якщо необхідно попрацювати з іншим нарізним сполученням.
Телескопічна рукоятка дає можливість користувачу вибирати довжину важеля залежно від рівня затяжки нарізного сполучення і зручного для роботи положення.
Ключ і насадки виготовлені з інструментальної сталі, що забезпечує високу міцність, стійкість до навантажень і довговічність компонентів ключа. Гумова рукоятка запобігає ковзанню і робить роботу з інструментом більш комфортною.
Особливості:
- довжина - 35-55 см
- в комплекті одна головка
- квадрат 1/2 "
- допустимий крутний момент до 368 Нм
- упаковка блістер
- діаметр стержня 15 мм
- відповідає - DIN 899 / TV / GS / CE

Тип
Балонный ключ
Форма
L-образные
Размер
19, 17
Профиль
6 граней
Особенности конструкции
телескопические, со съемными головками
Бренд
Alca

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alca» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели