Балонный ключ Alca 420 000 98710


Есть в наличии
241 грн.
Наличные:
241 грн
Безнал:
289 грн
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alca 17-19-21-23 мм 420 000 98710 - Ключ-крест усиленный

Усиленный балонный крестовой ключ Alca 420 000 является обязательным к наличию инструментом в багажнике каждого легкового автомобиля. Ключ предназначен для монтажа/демонтажа колесных гаек, а также контроля и своевременного затягивания до нужного уровня колесных резьбовых соединений. Данный ключ незаменим при установке и снятии автомобильных колес, как в условиях шиномонтажа, так и в
Читать полностью
Технічні параметри:

Alca 17-19-21-23 мм 420 000 98710 - Ключ-хрест посилений

Посилений балонний хрестовий ключ Alca 420 000 є обов'язковим до наявності інструментом в багажнику кожного легкового автомобіля. Ключ призначений для монтажу / демонтажу колісних гайок, а також контролю і своєчасного затягування до потрібного рівня колісних різьбових з'єднань. Даний ключ незамінний при установці і знятті автомобільних коліс, як в умовах шиномонтажу, так і в польових умовах при проколі шини.
Конструкція хрестового балонного ключа складається з двох стрижнів круглого перетину, надійно з'єднаних між собою. На чотирьох кінцях ключа розташовані незнімні головки зі стандартними розмірами колісних кріплень, завдяки чому ключ є універсальним і підійде практично для будь-якого легкового автомобіля.
Шестигранний робочий профіль головок забезпечує велика пляма контакту і рівномірний розподіл навантаження по периметру кріплення, що дозволяє ефективно передавати зусилля на кріплення не пошкоджуючи межі.
Серед типів балонних ключів хрестової є одним з найбільш поширених, так як має міцну конструкцію, зручний для надійного захоплення руками, а також не шкодить кріплення, так як підтягує його по осі.
Ключ виготовлений з міцної кованої сталі, яка забезпечує якісну і тривалу службу інструменту.

Тип
Балонный ключ
Форма
Крестообразные
Размер
17, 19, 21, 23
Размер
21, 19, 17, 23
Профиль
6 граней
Особенности конструкции
усиленные
Бренд
Alca

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alca» в категории «Балонный ключ»
Показать все модели