Лейка Alca 555 93699


Нет в наличии
41 грн.
Наличные:
41 грн
Безнал:
49 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

ALCA 555 - Лейка

Пластиковая лейка с гофрированным носиком, который обеспечивает удобную заливку горюче-смазочных материалов в любое, даже самое труднодоступное заправочное отверстие. Особенно универсальна – гофрированный носик позволяет использовать лейку с любыми горловинами и держать воронку под любым углом, который требуется в конкретном случае, независимо от расположения заправочного отверстия, что невозможно при использовании
Читать полностью
Технічні параметри:

ALCA 555 - Лійка

Пластикова лійка з гофрованим носиком, який забезпечує зручну заливку паливно-мастильних матеріалів в будь-який, навіть самий важкодоступний заправний отвір. Особливо універсальна - гофрований носик дозволяє використовувати лійку з будь-якими горловинами і тримати лійку під будь-яким кутом, який потрібен в конкретному випадку, незалежно від розташування заправного отвору, що неможливо при використанні класичної лійки з прямим або косим жорстким носиком.
У воронці лійки передбачений спеціальний фільтр-сіточка, який не допускає потрапляння небажаних частинок в бак під час заливки. Фільтр знімний і легко миється.
Лейка вироблена з міцного пластику, який не реагує з паливно-мастильними матеріалами і не руйнується. При відповідному використанні, лійка прослужить власнику багато років. Особливістю пластика є його гладкість - не утримує рідини на своїх поверхнях і легко миється, завдяки чому одна лійка може бути використана для будь-яких технічних рідин: бензину, дизельного палива, масел і охолоджуючих рідин.
Завдяки розбірної конструкції, лійка займає дуже мало місця в бардачку, багажнику або навіть під сидінням.

Alca 555 000 - лійка з двох частин, з фільтром (сіткою).
Розбірний телескопічний носик
Матеріал: пластик
Колір: чорний
Вага: 0.08кг
Країна виробник - Німеччина.

Материал
пластик
Тип
гофрированная
Бренд
Alca

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alca» в категории «Лейка»
Показать все модели