Нет в наличии
1045 грн.
Наличные:
1045 грн
Безнал:
1254 грн
Приватбанк:
1244 грн.
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Incar VR-519 - Автомобильный видеорегистратор

Incar VR-519 - это компактный, функциональный автомобильный видеорегистратор. Внешне это небольшая камера размером 46 х 52 х 20 мм с возможностью записи данных. Уменьшение размеров устройства никаким образом не сказалось на качестве его внутренней электроники, а сделало его более удобным в использовании.

Основная функция видеорегистратора - это запись видеоданных с разрешением 1440 х
Читать полностью
Технічні параметри:

Incar VR-519 - Автомобільний відеореєстратор

Incar VR-519 - це компактний, функціональний автомобільний відеореєстратор. Зовні це невелика камера розміром 46 х 52 х 20 мм з можливістю запису даних. Зменшення розмірів пристрою ніяким чином не позначилося на якості його внутрішньої електроніки, а зробило його більш зручним у використанні.

Основна функція відеореєстратора - це запис відеоданих з роздільною здатністю 1440 х 1080 (30 кадрів в секунду) або 1280 x 720 (30 кадрів в секунду). Вона дозволяє фіксувати все, що відбувається на дорозі в хорошій якості. Запис здійснюється на карту пам'яті об'ємом до 32 Гб (в комплект не входить) в циклічному режимі (перезапис по колу при заповненні всього обсягу носія інформації) серією коротких відеороликів, тривалість яких Ви самостійно зможете налаштувати в інтуїтивно зрозумілій графічному меню (1 хв / 2 хв / 30 сек).

Реєстратор для автомобіля Инкар VR-519 оснащений G-сенсором, що має декілька режимів чутливості, при фіксації зіткнення автомобіля з якихось об'єктом або ж ушкоджень на парковці під час вашої відсутності він зберігає поточний запис в резервну папку з захистом від перезапису функцією циклічної зйомки, тим самим гарантуючи її збереження в цілісності й схоронності.

Відеореєстратор Incar VR-519 оснащений невеликим, але інформативним дисплеєм з розміром діагоналі 1.5 дюйма, який призначений для перегляду записаної інформації, а так само більш комфортного користування реєстратором.

Кут огляду оптики 120 градусів - достатній щоб охопити безліч подій, що відбуваються попереду автомобіля. В даний відеореєстратор вбудований акумулятор, для автономної роботи, а також Ви можете користуватися зарядним пристроєм, який йде в комплекті (звертаємо Вашу увагу - користуйтеся для цього тим зарядним пристроєм, який йде в комплекті поставки, використання пересічних пристроїв з аналогічним роз'ємом інших виробників може призвести до передчасного виходу з ладу записуючого пристрою або порушення його деяких функцій).

Для кріплення VR-519 на лобове скло, використовуйте кронштейн йде в комплекті поставки. Встановіть його в потрібному місці (підбирається експериментально і залежить від конкретного автомобіля), і цього буде достатньо щоб захопити в поле зору вбудованої камери максимальну кількість об'єктів на дорозі.

Дана модель відеореєстратора легко встановлюється, має компактні розміри, робить запис хорошої якості і дуже проста у використанні.

Тип
Универсальный
Разрешение записи
640x480 (VGA), 1280x720 (HD)
Корпус
мини
Оснащение
-
Функции
G-сенсор
Тип крепления
присоска, поворотное
Количество камер
1
Угол обзора
120
Экран
есть
Диагональ экрана
1.5 (дюймы)
Аккумулятор
встроенный
Процессор
-
Максимальный объем карты памяти
32 (Gb)
Тип карты памяти
SD
Порты и разъемы
mini USB
Цвет
черный
Разрешение сенсора
12 (Мп)
Страна производитель
Китай

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

  Какой видеорегистратор лутше VR-519 илиGlobex GU-111

  Роман, 21.11.2016

  этот будет лучше

  Ответ специалиста

  Он 12v и 24v? Посоветуйте регистратор в районе 1100 гр. С хорошим качеством съёмки ночью и днём с вольтажом 12-24v?

  Максим, 01.11.2015

  Да, он 12 и 24, хороший выбор !

  Ответ специалиста

  Какой видеорегистратор лутше VR-519 или VR-518

  Андрей, 31.08.2015

  Лучше VR-519

  Ответ специалиста

Другие модели марки «Incar» в категории «Видеорегистратор»
Показать все модели