Гаечный ключ Alca 464 050


Есть в наличии (1-2 дня)
678 грн.
Наличные:
678 грн
Безнал:
814 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
1 месяц
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Alca 5 шт AL 464 050 - Набор ключей

Набор рожково-накидных ключей Alca AL 464 050 состоит из 5-ти инструментов для монтажа/демонтажа резьбовых соединений, имеющих внешний профиль. Областью применения набора являются различные мастерские, автосервисы, СТО и бытовая сфера.
Конструкция ключей усовершенствована наличием трещотки в накидной головке. Данная опция помогает сэкономить время и оптимизировать рабочий процесс. Храповой механизм
Читать полностью
Технічні параметри:

Alca 5 шт AL 464050 - Набір ключів

Набір ріжково-накидних ключів Alca AL 464 050 складається з 5-ти інструментів для монтажу / демонтажу різьбових з'єднань, що мають зовнішній профіль. Областю застосування набору є різні майстерні, автосервіси, СТО та побутова сфера.
Конструкція ключів вдосконалена наявністю тріскачки в накидній голівці. Дана опція допомагає заощадити час і оптимізувати робочий процес. Храповий механізм тріскачки оснащений 72 зубцями з кутом до наступного клацання всього 5 градусів, це дає можливість працювати у вузьких і важкодоступних місцях застосовуючи мінімальну амплітуду. У зв'язку з тим, що зубці тріскачки дуже дрібні, не рекомендується використовувати дану головку під навантаженням або для зриву закислого кріплення.
Накидна головка оснащена 12-ти гранним профілем, який є універсальним, так як дає можливість працювати як з 6-ти, так і з 12-ти гранним кріпленням.
Інструменти виготовлені з міцної легованої хром-ванадієвої сталі. В процесі виготовлення використовувався метод гарячого кування з наступною термообробкою, що гарантує високу стійкість до навантажень, деформації, зносу і пошкоджень. Хромоване покриття ключів захищає від корозії і механічних пошкоджень.
Упаковкою для ключів служить чохол з прозорими кишенями, який можна складати або віщати на стіну для зручного зберігання інструментів.

Категория
Набор ключей
Количество ключей в наборе
5
Тип ключа
рожково-накидной
Особенность исполнения
с трещоткой
Размер
8, 10, 13, 14, 17
Бренд
Alca

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «Alca» в категории «Гаечный ключ»
Показать все модели