Нет в наличии
748 грн.
Наличные:
748 грн
Безнал:
898 грн
Приватбанк:
762 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCODE HM01 - подкапотный силовой модуль

Подкапотный силовой модуль iCODE HM01 специализирован в целях расширения способностей автосигнализаций iCode07 (нового стандарта), а также для более простой установки концепций в авто. На текущий период устройство допускается подключать только к сигнализации iCode07 CAN (нового стандарта).
Подкапотный модуль специализирован в целях монтажа на автомобили с напряжением бортовой сети 12 V. Корпус
Читать полностью
Технічні параметри:

iCODE HM01 - підкапотний силовий модуль

Підкапотний силовий модуль iCODE HM01 спеціалізований з метою розширення можливостей автосигналізацій iCode07 (нового стандарту), а також для більш простої установки концепцій в авто. На поточний період пристрій допускається підключати тільки до сигналізації iCode07 CAN (нового стандарту).
Підкапотний модуль спеціалізований з метою монтажу на автомобілі з напругою бортової мережі 12 V. Корпус має клас захисту IP64, що дає можливість встановлювати його майже в будь-якому зручному місці. Важливо, щоб корпус не зачіпав дуже розігріваючих поверхонь. Не забувайте, надлишковий нагрів пластикового корпусу модуля в силах послужити причиною до його деструкції та виходу з ладу самого модуля. Виробник радить монтувати модуль непомітно в підкапотному просторі машини проводами вниз. Вся установка виконується під капотом автомобіля, єдине потрібно провести в салон кабель управління до основного блоку системи iCode.
Модуль управляється від сигналізації iCode кодованим сигналом по однопроводній шині iCODE Data Link, що ліквідує заборонений доступ до управління електромеханічним замком капота, блокуванням двигуна і сиреною. Не включиться також і прийом з заміною блоку управління. Одночасно в підкапотний модуль може бути написаний шифр тільки з 1-го блоку охоронної системи iCode.
Крім функцій управління, модуль має можливість транслювати в охоронну систему по цифровій шині дані про температуру двигуна і положення кінцевого вимикача капота.

Діапазон робочих температур від -40°C до +85°C
Напруга живлення 9-16 В
Струм споживання в режимі охорони не більше 1,8 мА
Максимальний струм по виходу на сирену 3 А
Максимальний струм комутації реле блокування 15 А (постійно)
Максимальний струм комутації реле блокування 25 А (в імпульсі)
Максимальний струм комутації реле управління замком капота 25 А (в імпульсі)
Тривалість імпульсів управління замком капота 1 сек

Тип
Подкапотный модуль

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iCode» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели