Нет в наличии
763 грн.
Наличные:
763 грн
Безнал:
954 грн
Приватбанк:
815 грн.
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

iCODE HM01 - подкапотный силовой модуль

Диапазон рабочих температур от -40 °C до +85 °C
Напряжение питания 9–16 В
Ток потребления в режиме охраны не более 1,8 мА
Максимальный ток по выходу на сирену 3 А
Максимальный ток коммутации реле блокировки 15 А (постоянно)
Максимальный ток коммутации реле блокировки 25 А (в импульсе)
Максимальный ток коммутации реле управления замком капота 25 А (в импульсе)
Читать полностью
Технічні параметри:

iCODE HM01 - підкапотний силовий модуль

Діапазон робочих температур від -40°C до +85°C
Напруга живлення 9-16 В
Струм споживання в режимі охорони не більше 1,8 мА
Максимальний струм по виходу на сирену 3 А
Максимальний струм комутації реле блокування 15 А (постійно)
Максимальний струм комутації реле блокування 25 А (в імпульсі)
Максимальний струм комутації реле управління замком капота 25 А (в імпульсі)
Тривалість імпульсів управління замком капота 1 сек

Підкапотний силовий модуль iCODE HM01 призначений для розширення можливостей охоронно-протиугінних систем ТМ iCODE і полегшення процесу інсталяції систем на автомобіль.
Модуль управляється від будь-якої системи iCode кодованим сигналом по однопроводной шині iCODE Data Link, що виключає несанкціонований доступ до управління електромеханічним замком капота, блокуванням двигуна і сиреною. Крім функцій управління підкапотний модуль може передавати в сигналізацію по цифровій шині інформацію про температуру двигуна і стан кінцевого вимикача капота.
Підкапотний модуль призначений для установки на транспортний засіб з напругою бортової мережі +12 В. Волого- і пилозахищений за стандартом IP64 корпус модуля дозволяє монтувати його практично в будь-якому зручному місці. Головне, щоб корпус не торкався поверхонь, що сильно нагріваються. Пам'ятайте, надмірний нагрів пластмасового корпусу модуля може призвести до його деформації і виходу з ладу самого модуля. Виробник рекомендує встановлювати модуль приховано в підкапотному просторі автомобіля проводами вниз.

Підкапотний силовий модуль iCODE HM01 призначений для розширення можливостей охоронно-протиугінних систем iCode07 (нового зразка) і полегшення процесу інсталяції систем на автомобіль. На сьогоднішній день НМ01 можна підключити тільки до системи iCode07 CAN (нового зразка). Найближчим часом буде доступне підключення інших систем iCode 07 серії.
 
Кодоване управління замком капота, блокуваннями і сиреною
Модуль управляється від системи iCode кодованим сигналом по однопроводной шині iCODE Data Link, що виключає несанкціонований доступ до управління електромеханічним замком капота, блокуванням двигуна і сиреною. Не спрацює також і виверт з підміною блоку управління. Одноразово в підкапотний модуль може бути прописаний код тільки з одного блоку сигналізації iCode.
 
Інформаційні сигнали датчиків температури двигуна і капота

Крім функцій управління підкапотний модуль може передавати в сигналізацію по цифровій шині інформацію про температуру двигуна і стан кінцевого вимикача капота. Тепер не потрібно буде тягнути дроти від датчиків в салон автомобіля.
 
Процес інсталяції сигналізації на автомобіль став простіше

НМ01 має входи для підключення сирени, датчика температури, електромеханічного замка капота, кінцевиків капота, підкапотної кнопки, а також 2 блокувань (НЗ типу). Завдяки даному модулю Вам не потрібно тепер тягнути купу проводів з підкапотного простору в салон автомобіля до центрального блоку сигналізації. Досить провести всього один керуючий провід від модуля НМ01 до центрального блоку і всі ці пристрої будуть автоматично підключені до автосигналізації.

Простота установки

Підкапотний модуль призначений для установки на транспортний засіб з напругою бортової мережі +12 В. Волого та пилозахищений за стандартом IP64 корпус модуля дозволяє монтувати його практично в будь-якому зручному місці. Головне, щоб корпус не торкався сильно нагріваються поверхонь. Пам'ятайте, надмірний нагрів пластмасового корпусу модуля може призвести до його деформації і виходу з ладу самого модуля. Виробник рекомендує встановлювати модуль приховано в підкапотному просторі автомобіля проводами вниз. Весь монтаж модуля проводиться в підкапотному просторі і вимагає провести в салон тільки один провід управління до центрального блоку сигналізації iCode.
 
Легкість програмування і оперативна перевірка працездатності модуля після установки

Після з'єднання подкапотного модуля з сигналізацією і підключення до модуля необхідних виконавчих пристроїв досить двічі включити-вимкнути режим охорони брелоком сигналізації. Після 1-го циклу включення-виключення охорони відбувається запис кодів сигналізації в пам'ять подкапотного модуля. Після повторного включення-виключення режиму охорони можна судити про працездатність самого модуля і виконавчих пристроїв, підключених до виходів управління модуля. Нічого складного. Все просто і зручно.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «iCode» в категории «Датчик к сигнализации»
Показать все модели