Нет в наличии
544 грн.
Наличные:
544 грн
Безнал:
653 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Shell Premium зеленый концентрат 4л - Антифриз

Премиальный концентрированный антифриз, изготовленный на основе ОАТ (органические кислоты). Является универсальным продуктом и подходит для всех видов легкового и грузового автотранспорта с алюминиевыми или чугунными двигателями, благодаря применению уникальной гибридной низкосиликатной технологии производства. Этиленгликолевая основа дополнена современными ингибиторами коррозии, которые
Читать полностью
Технічні параметри:

Shell Premium зелений концентрат 4л - Антифриз

Преміальний концентрований антифриз, виготовлений на основі ОАТ (органічні кислоти). Є універсальним продуктом і підходить для всіх видів легкового та вантажного автотранспорту з алюмінієвими або чавунними двигунами, завдяки застосуванню унікальної гібридної низькосилікатної технології виробництва. Етиленгліколева основа доповнена сучасними інгібіторами корозії, які гарантують надійний захист від ураження іржею. Володіє високими значеннями теплоємності і теплопровідності, завдяки чому не допускає перегрів двигуна при будь-яких стилях водіння і умовах експлуатації. Вироблений без додавання нітритів, амінів і фосфатів, тому не представляє небезпеки для навколишнього середовища.
Переваги:
Універсально підходить як для автомобілів минулих років випуску, так і сучасних, вітчизняного або імпортного походження.
Надійно захищає від виникнення іржі, продуктів окислення і ізолює уражені корозією ділянки, істотно продовжуючи безвідмовний термін служби систем.
Рекомендується для всесезонного застосування в будь-яких кліматичних зонах.
Перед експлуатацією вимагає розведення водою (для найкращих результатів - демінералізованою) в необхідній пропорції.

Тип
Антифриз
Класс
G11
Цвет
зеленый
Особенность
концентрат
Объем
4
Основа
этиленгликоль
Упаковка
канистра пластиковая
Срок эксплуатации
до 3 лет
Производство
Польша
Бренд
SHELL

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!
  • Что бы Ваш комментарий или отзыв прошел модерацию и был опубликован, ознакомьтесь пожалуйста с нашими правилами публикации!

Другие модели марки «SHELL» в категории «Антифриз»
Показать все модели