Чехлы на сидения автомобиля KsuStyle Ford Transit (1+2) 2006- темно-серые


Заканчивается
627 грн.
Наличные:
627 грн
Безнал:
752 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Ford Transit (1+2) 2006- KsuStyle - Авточехлы модельные

Для автомобиля: Ford Transit (1+2) 2006-
Авточехлы модельные имеют отдельный подголовник от основной части и скроены индивидуально под авто, благодаря чему подходят идеально. Водительский и пассажирский чехлы в верхней части имеют вышитый логотип марки. В комплект входят чехлы на передние сидения, чехлы на задние сидения, а также подголовники.

Материал, используемый при
Читать полностью
Технічні параметри:

Ford Transit (1 + 2) 2006- KsuStyle - Авточохли модельні

Для автомобіля: Ford Transit (1+2) 2006-
Авточохли модельні мають окремий підголовник від основної частини і скроєні індивідуально під авто, завдяки чому підходять ідеально. Водійський і пасажирський чохли у верхній частині мають вишитий логотип марки. У комплект входять чохли на передні сидіння, чохли на задні сидіння, а також підголовники.

Матеріал, що використовується при виробництві даних чохлів, відрізняється зносостійкими характеристиками, а також має хороші зчіпні властивості, що дозволить вам завжди залишатися на сидінні, навіть на крутих поворотах. В основному чохли виконані повністю з гобелена, в деяких модифікаціях, центральна частина виконана з велюру. Поролонова підкладка не дозволить втратити форму чохлам після чергового прання. У комплекті є все для самостійної установки.

KsuStyle є лідером з виробництва автоаксесуарів в Україні. Основними пріоритетами компанії є килими та авточохли. Ретельний підбір сировини, контроль якості на всіх етапах виробництва роблять продукцію даної компанії лідером серед інших компаній, представлених на нашому ринку.

Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    эти чехлы подойдут на дачия соленза???

    Алексей, 07.11.2016

    Подойдут

    Ответ специалиста

Другие модели марки «KsuStyle» в категории «Чехлы на сидения автомобиля»
Показать все модели