Чехлы на сидения автомобиля KsuStyle KIA Cerato 2004- темно-серые


Доставим под заказ
1135 грн.
Наличные:
1135 грн
Безнал:
1362 грн
Кредит ПУМБ:
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

Kia Cerato 2004- KsuStyle - Авточехлы модельные

Для автомобиля: Kia Cerato 2004-
Авточехлы модельные имеют отдельный подголовник от основной части и скроены индивидуально под авто, благодаря чему подходят идеально. Водительский и пассажирский чехлы в верхней части имеют вышитый логотип марки. В комплект входят чехлы на передние сидения, чехлы на задние сидения, а также подголовники.

Материал, используемый при производстве
Читать полностью
Технічні параметри:

Kia Cerato 2004- KsuStyle - Авточохли модельні

Для автомобіля: Kia Cerato 2004-
Авточохли модельні мають окремий підголовник від основної частини і скроєні індивідуально під авто, завдяки чому підходять ідеально. Водійський і пасажирський чохли у верхній частині мають вишитий логотип марки. У комплект входять чохли на передні сидіння, чохли на задні сидіння, а також підголовники.

Матеріал, що використовується при виробництві даних чохлів, відрізняється зносостійкими характеристиками, а також має хороші зчіпні властивості, що дозволить вам завжди залишатися на сидінні, навіть на крутих поворотах. В основному чохли виконані повністю з гобелена, в деяких модифікаціях, центральна частина виконана з велюру. Поролонова підкладка не дозволить втратити форму чохлам після чергового прання. У комплекті є все для самостійної установки.

KsuStyle є лідером з виробництва автоаксесуарів в Україні. Основними пріоритетами компанії є килими та авточохли. Ретельний підбір сировини, контроль якості на всіх етапах виробництва роблять продукцію даної компанії лідером серед інших компаній, представлених на нашому ринку.
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Чехлы хорошие, одеваются идеально. Ненужным оказался чехол на подлокотник. Минус: на купленых мною чехлах с внутренней стороны синим маркером было подписано модель авто. Через пол года снял их постирать, а у меня сидения стали синими от этого маркера. При покупке проверяйте этот момент.

    Виталий, 06.02.2017

Другие модели марки «KsuStyle» в категории «Чехлы на сидения автомобиля»
Показать все модели