Есть в наличии (1-2 дня)
508 грн.
Наличные:
508 грн
Безнал:
610 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 2-84-017 - Клещи переставные

Клещи переставные 2-84-017 от американского производителя STANLEY. Производитель на рынке инструмента уже 170-ти лет. За это время компания успела запатентовать и успешно применить в своей продукции более 150 уникальных изобретений. Имя компании однозначно стоит в тройке лидеров мировых производителей ручного (и не только) инструмента. А по исследованиям The Freedonia Group, от 2013 года, компания
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 2-84-017 - Кліщі переставні

Кліщі переставні 2-84-017 від американського виробника STANLEY. Виробник на ринку інструменту вже 170-ти років. За цей час компанія встигла запатентувати і успішно застосувати у своїй продукції понад 150 унікальних винаходів. Ім'я компанії однозначно знаходиться в трійці лідерів світових виробників ручного (і не тільки) інструменту. А з досліджень The Freedonia Group, від 2013 року, компанія є брендом №1 у світі.
Основне призначення даного типу ключа - це захоплення з подальшою роботою і утриманням труб, трубних з'єднань та інших великих деталей які мають шестигранний або круглий перетин. Користується великою популярністю в середовищі сантехніків і зварювальників. Сама виражена відміна від інших трубних (газових) ключів, це можливість в лічені секунди підігнати розмір захоплення зіву. Для більшої зручності це можна робити безпосередньо на самій деталі. На губки нанесені спеціальні насічки, що збільшують зчеплення між деталлю і інструментом. Довгі рукояті створюють ефект важеля, це дозволяє застосовувати менше зусиль при трудомістких операціях.
Виробляються кліщі з легованої сталі хромованадіевого сплаву. Сталь має високий показник міцності, гнучкості, стійка до корозійного впливу. Сам інструмент має вороноване покриття, губки і поверхню переставного механізму поліровані. Загальна довжина - 240 мм.
Накладки на рукоять виготовляються з жовтого полівінілхлориду. Перешкоджають ковзанню під час роботи, зменшують тиск на руку і надають кліщам приємний ергономічний вид.
Виготовлені відповідно до стандарту DIN ISO 8976.

Длина
240 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели