Нет в наличии
747 грн.
Наличные:
747 грн
Безнал:
896 грн
Приватбанк:
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-294 - Клещи переставные

Диэлектрические переставные клещи 0-84-294 от американського бренда Stanley. Общая длина - 255 мм. Вес - 382 грамма. Производитель на рынке инструмента уже 170-ти лет. За это время компания успела запатентовать и успешно применить в своей продукции более 150 уникальных изобретений. Имя компании однозначно стоит в тройке лидеров мировых производителей ручного (и не только) инструмента. А по
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-294 - Кліщі діелектричні

Діелектричні переставні кліщі 0-84-294 від американського бренду Stanley. Загальна довжина - 255 мм. Вага - 382 грама. Виробник на ринку інструменту вже 170-ти років. За цей час компанія встигла запатентувати і успішно застосувати у своїй продукції понад 150 унікальних винаходів. Ім'я компанії однозначно варто в трійці лідерів світових виробників ручного (і не тільки) інструменту. А з досліджень The Freedonia Group, від 2013 року, компанія є брендом №1 в світі.
Даний тип інструменту використовується для монтажу або демонтажу труб, трубних з'єднань, болтів, гайок, муфт та інших предметів які мають шестигранний або круглий профіль. Користуються великою популярність серед професійних сантехніків і зварювальників. Відмінною особливістю даного типу ключів є переставний механізм на дві або більше позицій. Саме в цій моделі їх 7-м. Завдяки своїй конструкції, кліщі здатні практично миттєво змінювати обсяг захоплення зіву, безпосередньо на самій деталі. Максимальний діаметр розкриття губок - 33 мм. Завдяки ромбовидної формі, отвори на губах інструмента більш комфортно справляється зі зьеднаннями які мають шестигранний перетин. Основною перевагою 0-84-294 є електроізолюючими шар на держаках. Ключ здатний працювати в мережах з напругою до 1000 вольт (відповідає міжнародним стандартам EN60900, IEC/CEI900, VDE0680). Перед надходженням на прилавок, все кліщі тестуються на пробої під напругою в 10000 вольт.
Виготовляються 0-84-294 зі спеціального сплаву з великим додаванням хрому, з наступним загартуванням робочих поверхонь. Матеріал має високу міцність, гнучкістю, стійкістю до корозії, стирання. Рукояті двокомпонентні. Обидва матеріали мають яскраво вираженими діелектричними властивостями. Стійкі до перепадів температур. Спеціальні виступи на держаках перешкоджають зіткненню долоні з неізольованою частиною інструменту.

Длина
255 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели