Заканчивается
295 грн.
Наличные:
295 грн
Безнал:
354 грн
324 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-111 - Клещи переставные

Переставные клещи 0-84-111 от известного американского бренда STANLEY. Производитель на рынке инструмента уже 170-ти лет. За это время компания успела запатентовать и успешно применить в своей продукции более 150 уникальных изобретений. Имя компании однозначно стоит в тройке лидеров мировых производителей ручного (и не только) инструмента. А по исследованиям The Freedonia Group, от 2013 года, компания
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-111 - Кліщі переставні

Переставні кліщі 0-84-111 від відомого американського бренду STANLEY. Виробник на ринку інструменту вже 170-ти років. За цей час компанія встигла запатентувати і успішно застосувати у своїй продукції понад 150 унікальних винаходів. Ім'я компанії однозначно входить до трійки лідерів світових виробників ручного (і не тільки) інструменту. А з досліджень The Freedonia Group, від 2013 року, компанія є брендом №1 в світі.
Самі кліщі є одним з різновидів переставних трубних (газових) ключів, і призначені для роботи з деталями, що мають круглий або шестигранний профіль: труби, трубні з'єднання, гайки, болти, муфти та ін. Родзинкою даного типу є можливість підігнати розміру захоплення зіву в одне натискання кнопки, в той момент, коли інструмент знаходиться безпосередньо на самій деталі. Всього є 8 регулювальних позицій. Максимальний розмір захоплення зіву - 52 мм. На робочу частину губок були нанесені спеціальні насічки. Вони дозволяють надійно зафіксувати деталь в самих губках і не дають їй прослизати. Зубці були відшліфовані і піддані термічній обробці, щоб зробити робочу частину більш довговічною і уникнути відколів.
Виготовляються 0-84-111 з високовуглецевої кованої сталі. Матеріал робить інструмент більш міцним, гнучким, стійким до корозії і механічного впливу. Чохли для ручок зроблені з полімерного матеріалу. Він перешкоджає ковзанню інструменту під час роботи, збільшуючи зчеплення між долонею і ручками інструменту, зменшує тиск на руку. Загальна довжина інструменту - 322 мм.
Виготовляється відповідно до стандарту ANSI. Розробленим американським національним інститутом стандартів.

Длина
322 (мм)
Форма губок
L-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели