Есть в наличии
9772 грн.
Наличные:
9772 грн
Безнал:
11727 грн
Приватбанк:
10700 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect X-2010 - автосигнализация

Новый формфактор миниатюрной автомобильной GSM/RFM/2.4GHz-системы Pandect X-2010 позволяет устанавливать ее за приборным щитком или под торпедой абсолютно всех современных автомобилей, вблизи всех необходимых коммутационных линий, сокращая время на установку и не ухудшая при этом ни работы GSM-модема, ни антенной части RFM-радиотракта на 434 МГц. Особое внимание при разработке уделено удобству и
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect X-2010 - автосигналізація

Pandect X-2010 – автосигналізація
Новий формфактор мініатюрної автомобільної GSM/RFM/2.4GHz-системи Pandect X-2010 дозволяє встановлювати її за приладовим щитком або під торпедо абсолютно всіх сучасних автомобілів, поблизу всіх необхідних комутаційних ліній. Це скорочує час на встановлення і не погіршує при цьому ані роботи GSM-модему, ані антенної частини RFM-радіотракту на 434 MГц. Особливу увагу при розробці приділено зручності та ергономіці монтажу, що позбавить від зайвих операцій розбирання/збирання елементів салону та зменшить кількість можливих проблем при встановленні охоронно-сервісної системи на автомобіль.

Переваги системи:
- Абсолютно новий революційний формфактор базового блоку. Цього разу ми встановили новий рекорд мініатюрності та ступеня інтеграції. Всередині базового блоку інтегровано RFM-радіотракт (частота 433 МГц). З його допомогою і завдяки новому двосторонньому брелоку Pandora D705, що входить у комплект, у користувача є можливість керувати системою та отримувати сповіщення про події з автомобілем не тільки по GSM, але і на брелок.

- Новий швидкий радіотракт на 433 МГц. У системі використовується нова редакція радіотракту, в якій істотно підвищена швидкість реакції системи на команди з брелока (без втрати захищеності) – тепер система виконує всі команди практично миттєво! При цьому дальність обох каналів зв'язку (незважаючи на інтегроване рішення) все одно значно вища, ніж у конкурентів!

- Новий високоінформативний РК-брелок Pandora D-705. Спеціально для цієї системи ми розробили брелок з новим позитивним РК-індикатором, щоб користувач міг миттєво отримати всю інформацію про свій автомобіль. На ньому тепер постійно виводиться актуальна інформація про рівень бортової напруги, температуру салону, двигуна або навколишнього повітря (при використанні додаткових температурних датчиків), а також рівень палива (по CAN-шині). У новому брелоці ми зберегли роздільну індикацію дверей автомобіля та можливість керування й контролю стану передпускового підігрівача.

- Інтегрований GSM-модем. Системи містять вбудований сучасний дводіапазонний GSM-модем з системою визначення координат за допомогою технології LBS (за базовими станціями мережі). Модем дозволяє контролювати та керувати автомобілем за допомогою DTMF-команд практично на будь-якій відстані від системи, дальність залежить лише від зони покриття мережі.

- Інтегрований 2XCAN-контролер. У систему інтегровано повноцінний двоканальний CAN-інтерфейс, який підтримує всі сучасні автомобілі з максимально можливим функціоналом.

- Інтегрований універсальний контролер LIN-шин. Одна з яскравих відмінностей системи – інтегрований контролер LIN-шин автомобілів з можливістю підключення в розрив, за допомогою якого реалізовано дійсно унікальний фунціонал. По-перше, це один з найбільш популярних на сьогодні алгоритмів – вбудованого безключового обхідника іммобілайзера, що підтримує автомобілі Kia/Hyundai, Nissan, Renault і Honda/Acura і дозволяє запустити двигун, використовуючи всі фірмові алгоритми запуску двигуна – без необхідності ховати додатковий ключ в салоні автомобіля або витрачати гроші на інші безключові обхідники. По-друге, це можливість керування з цифрових шин передпусковими підігрівачами Webasto і Eberspaecher , як додатковими, так і тими, що штатно встановлюються на заводі автовиробником. По-третє, це підтримка цифрових протоколів автомобілів Lada Granta, Kalina2, Priora New, Datsun on-Do, UAZ Patriot 2014.

- Широкі можливості по підключенню. Це абсолютно універсальна система, яку можна встановити як на найсучасніший і складний автомобіль з великою кількістю цифрових шин, так і на абсолютно аналогову машину: система має велику кількість таймерних каналів (10 – на базовому блоці, включаючи нові перепризначувані силові ключі для керування аварійною сигналізацією, 8 – на модулі запуску RMD-8).

- Підтримка радіоінтерфейсу на 2,4 ГГц. Система підтримує роботу з радіоміткою IS-750 v2 (поставляється в комплекті) і радіореле блокування RR-100, що дозволяє ефективно підвищити реальну противикрадальну та протирозбійну стійкість виробу. За допомогою універсального інтерфейсу на 2,4 ГГц система може керувати модулем RHM-02 або RHM-05, що дозволяє відмовитися від провідних з'єднань між салоном і руховим відсіком при організації автозапуску без погіршення традиційно високої функціональності, притаманної нашим топовим охоронно-сервісним системам. Крім того, радіоінтерфейс підтримує роботу з GPS/ГЛОНАСС-приймачем Pandora NAV-03, а також режими налаштування, зміни ПЗ і діагностики «по повітрю».

Мікросигналізація Pandect X-2010 – це абсолютно потужний виріб в середньому ціновому сегменті, що задає нові стандарти досконалості та функціоналу, раніше притаманні лише найдорожчим охоронно-сервісним системам Pandora.

Тип
Двусторонние
Вид
автомобильные
GSM модуль
есть
CAN модуль
есть
Тип сигнала
диалоговый
GPS модуль
подключаемый
Сирена в комплекте
нет
Корпус брелока
пластиковый
Дополнительно
подсветка дисплея брелока
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    can-модуль идет в комлекте?

    Артем, 01.10.2015

    да

    Ответ специалиста

Другие модели марки «Pandect» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели