Нет в наличии
9945 грн.
Наличные:
9945 грн
Безнал:
11935 грн
Приватбанк:
10958 грн.
Гарантия
36 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Pandect X-2050 - автосигнализация

Новый формфактор миниатюрной автомобильной GSM/RFM/2.4GHz-системы Pandect X-2050 позволяет устанавливать ее за приборным щитком или под торпедой абсолютно всех современных автомобилей, вблизи всех необходимых коммутационных линий, сокращая время на установку и не ухудшая при этом ни работы GSM-модема, ни антенной части RFM-радиотракта на 434 МГц. Особое внимание при разработке уделено удобству и
Читать полностью
Технічні параметри:

Pandect X-2050 - автосигналізація

Новий формфактор мініатюрної автомобільної GSM/RFM/2.4GHz-системи Pandect X-2050 дозволяє встановлювати її за приладовим щитком або під торпедо абсолютно всіх сучасних автомобілів, поблизу всіх необхідних комутаційних ліній, скоротивши час на встановлення і не погіршивши при цьому ані роботи GSM-модему, ані антенної частини RFM-радіотракту на 434 МГц. Особливу увагу при розробці приділено зручності та ергономіці монтажу, що позбавить від зайвих операцій розбирання-збирання елементів салону і зменшить кількість можливих проблем при встановленні охоронно-сервісної системи на автомобіль.
Система комплектується модулем запуску Pandora RMD-8.

Переваги системи:

- Абсолютно новий революційний формфактор базового блоку. Цього разу ми встановили новий рекорд мініатюрності та ступеня інтеграції. Всередині базового блоку інтегрований RFM-радіотракт (частота 433 МГц). З його допомогою і завдяки новому двосторонньому брелоку Pandora D705, що входить у комплект, у користувача є можливість керувати системою й отримувати сповіщення про події з автомобілем не лише по GSM, але і на брелок.

- Новий швидкий радіотракт на 433 МГц. У системі використовується нова редакція радіотракту, де істотно збільшена швидкість реакції системи на команди з брелока (без втрати захищеності) – тепер система виконує всі команди практично миттєво! При цьому дальність обох каналів зв'язку (незважаючи на інтегроване рішення) все одно значно вища, ніж у конкурентів!

- Новий високоінформативний РК-брелок Pandora D-705. Спеціально для цієї системи ми розробили брелок з новим позитивним РК-індикатором, що створений таким чином, щоб користувач міг миттєво отримати всю інформацію про свій автомобіль. Таким чином, на ньому тепер постійно виводиться актуальна інформація про рівень бортової напруги, температури салону, двигуна або навколишнього повітря (при використанні додаткових температурних датчиків), а також рівень палива (по CAN-шині). У новому брелоку ми зберегли роздільну індикацію дверей автомобіля і можливість керування та контролю стану передпускового підігрівача.

- Інтегрований GSM-модем. Системи містять вбудований сучасний дводіапазонний GSM-модем з системою визначення координат за допомогою технології LBS (за базовими станціями мережі). Модем дозволяє контролювати і керувати автомобілем за допомогою DTMF-команд практично на будь-якій відстані від системи, дальність залежить тільки від зони покриття мережі.

- Інтегрований 2XCAN-контролер. У систему інтегровано повноцінний двоканальний CAN-інтерфейс, який підтримує всі сучасні автомобілі з максимально можливим функціоналом.

- Інтегрований універсальний контролер LIN-шин. Одна з яскравих відмінностей системи – інтегрований контролер LIN-шин автомобілів з можливістю підключення в розрив. З його допомогою реалізовано справді унікальний фунціонал. По-перше, це один з найбільш затребуваних на сьогодні алгоритмів – алгоритм вбудованого безключового обхідника іммобілайзера, який підтримує автомобілі Kia/Hyundai, Nissan, Renault і Honda/Acura і дозволяє запустити двигун, застосувавши всі фірмові пандорівські алгоритми запуску двигуна – без необхідності ховати додатковий ключ в салоні автомобіля чи витрачати гроші на інші безключові обхідники. По-друге, це можливість керування з цифрових шин передпускових підігрівачів Webasto і Eberspaecher – як додатковими, так і тими, що штатно встановлюються на заводі автовиробником. По-третє, це підтримка цифрових протоколів автомобілів Lada Granta, Kalina2, Priora New, Datsun on-Do, UAZ Patriot 2014.

- Широкі можливості підключення. Це абсолютно універсальна система, яку можна встановити як і на найсучасніший і складний автомобіль з великою кількістю цифрових шин, так і на абсолютно аналогову машину – система має велику кількість таймерних каналів (10 – на базовому блоці, включно з новими перепризначуваними силовими ключами для керування аварійною сигналізацією, та 8 – на модулі запуску RMD-8).

- Підтримка радіоінтерфейсу на 2,4 ГГц. Система підтримує роботу з радіоміткою IS-750 v2 (поставляється в комплекті) і радіореле блокування RR-100, що дозволяє ефективно підвищити реальну противикрадальну та протирозбійну стійкість виробу. За допомогою універсального інтерфейсу на 2,4 ГГц система може керувати модулем RHM-02 або RHM-05, що дозволяє відмовитися від провідних з'єднань між салоном і руховим відсіком при організації автозапуску без погіршення традиційно високої функціональності, притаманної нашим топовим охоронно-сервісним системам. Крім того, радіоінтерфейс підтримує роботу з GPS/ГЛОНАСС-приймачем Pandora NAV-03, а також режими налаштування, зміни ПЗ і діагностики «по повітрю».

Мікросигналізація Pandect X-2050 – це абсолютно потужний виріб в середньому ціновому сегменті, що задає нові стандарти досконалості та функціоналу, які раніше були доступні лише для найдорожчих охоронно-сервісних систем Pandora.

Вид
автомобильные
Корпус брелока
пластиковый
Бренд
Pandect

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Pandect» в категории «Автосигнализация»
Показать все модели