Заканчивается
453 грн.
Наличные:
453 грн
Безнал:
544 грн
Приватбанк:
496 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-647 - Ключ переставной

Ключ приставной (трубный) 0-84-647 от всемирно известного американского производителя STANLEY. Компания является лучшим в мире производителем ручного, и не только, инструмента (по исследованиям The Freedonia Group). Более 170-ти лет STANLEY производит и поставляет на мировой рынок высококачественный инструмент.
Модель 0-84-647 представляет собой разновидность разводного ключа, предназначенного для
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-647 - Ключ переставний

Ключ приставних (трубний) 0-84-647 від всесвітньо відомого американського виробника STANLEY. Компанія є кращим в світі виробником ручного, і не тільки, інструменту (з досліджень The Freedonia Group). Більше 170-ти років STANLEY виробляє і поставляє на світовий ринок високоякісний інструмент.
Модель 0-84-647 є різновидом розвідного ключа, призначеного для роботи з трубами, трубними з'єднаннями, гайками, болтами і т.п. Механізм регулювання інструменту механічний, працює за запатентованою технологією "PushLock ™". Кнопка на шиї інструменту дозволяє одним натисканням підігнати розмір захоплення зіву прямо на самій деталі. Радіус розкриття губок - 42 мм. Самі губки полірованими. Виготовляється з ковкої стали з високим вмістом хрому. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, корозійному впливу. Міцний і довговічний.
Чохли на ручки виконані з двокомпонентного матеріалу. Зменшують тиск з боку інструменту на руку під час роботи, збільшують зчеплення між долонею і самими кліщами. Забезпечують підвищений комфорт і контроль інструменту. Накладки на держаках мають маслобензостойких властивостями і не піддаються згубному впливу більшості хімікатів.
Виготовлений у відповідності зі стандартами DIN, ISO і ANSI.
Загальна довжина ключа - 203 мм.

Длина
203 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели