Заканчивается
561 грн.
Наличные:
561 грн
Безнал:
673 грн
Приватбанк:
618 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
24 месяца
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-649 - Клещи переставные


Ключ приставных (трубный) 0-84-649 от всемирно известного американского производителя STANLEY. Компания является лучшим в мире производителя ручного, и не только, инструмента (во версии иследований The Freedonia Group). Более 170-ти лет STANLEY производит и поставляет на мировой рынок высококачественный инструмент.
Модель 0-84-649 есть разновидность разводного ключа, назначение для работы с
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-649 - Кліщі переставні

Ключ приставних (трубний) 0-84-649 від всесвітньо відомого американського виробника STANLEY. Компанія є кращим в світі виробником ручного, і не тільки, інструменту (з досліджень The Freedonia Group). Більше 170-ти років STANLEY виробляє і поставляє на світовий ринок високоякісний інструмент.
Модель 0-84-649 є різновидом розвідного ключа, призначеного для роботи з трубами, трубними з'єднаннями, гайками, болтами і т.п. Механізм регулювання інструменту механічний, працює за запатентованою технологією "PushLock ™". Кнопка на шиї інструменту дозволяє одним натисканням підігнати розмір захоплення зіву прямо на самій деталі. Радіус розкриття губок - 75 мм. Самі губки полірованими. Виготовляється з ковкої стали з високим вмістом хрому. Матеріал стійкий до механічних пошкоджень, корозійному впливу. Міцний і довговічний.
Чохли на ручки виконані з двокомпонентного матеріалу. Зменшують тиск з боку інструменту на руку під час роботи, збільшують зчеплення між долонею і самими кліщами. Забезпечують підвищений комфорт і контроль інструменту. Накладки на держаках мають маслобензостойкі властивості і не піддаються згубному впливу більшості хімікатів.
Виготовлений у відповідності зі стандартами DIN, ISO і ANSI.
Загальна довжина ключа - 304 мм.

Длина
304 (мм)
Форма губок
C-образные

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Клещи переставные»
Показать все модели