Трансмиссионное масло Comma AQDCT TRANS FLUID (C4AFFB) 1л


Нет в наличии
142 грн.
Наличные:
142 грн
Безнал:
170 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

AQDCT TRANS FLUID (C4AFFB) 1л - Трансмиссионное масло

Полностью синтетический продукт, разработанный для использования в роботизированных трансмиссиях с двойным сцеплением, как с прямым переключением DSG, так и со сцеплением мокрого типа DCT, которыми оборудованы автомобили всемирно известных автопроизводителей “Audi”, “BMW”, “Volkswagen”, “Volvo” и многие другие.
Преимущества:
Обладает высокой физической стабильностью и
Читать полностью
Технічні параметри:

AQDCT TRANS FLUID (C4AFFB) 1л - Трансмісійне масло

Повністю синтетичний продукт, розроблений для використання в роботизованих трансмісіях з подвійним зчепленням, як з прямим перемиканням DSG, так і зі зчепленням мокрого типу DCT, якими обладнані автомобілі всесвітньо відомих автовиробників "Audi", "BMW", "Volkswagen", "Volvo" і багато інших.
переваги:
Володіє високою фізичною стабільністю і стійкістю на зрушення, завдяки чому ефективно захищає трансмісію від зносу в будь-яких, навіть самих екстремальних навантаженнях в спортивному режимі.
Запобігає безпосередньому контакту металу об метал, тим самим виключає ушкодження у вигляді задирок, зачепів і відколів.
Розроблена з урахуванням вимог конструктивних особливостей трансмісії, завдяки чому забезпечує стабільну роботу системи подвійного зчеплення і гарантує м'яке і точне перемикання передач без ривків.
Масло істотно продовжує термін служби трансмісії, завдяки стійкості до вспениванию і окисленню, а також відмінним антикорозійним присадкам, які утворюють на поверхнях захисний шар, що запобігає ураження елементів іржею.
Низька температура застигання масла, рівна -50 градусів Цельсія, гарантує легкий старт автомобіля і плавну зміну передач в зимовий період.
Забарвлена ​​в червоний колір.

Базовое масло
Синтетическое
Объем
1 (л)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Comma» в категории «Трансмиссионное масло»
Показать все модели