Молоток каменщика STANLEY 1-54-022


Есть в наличии (1-2 дня)
992 грн.
Наличные:
992 грн
Безнал:
1190 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-54-022 - Молоток

Молоток каменщика 1-54-022 от известного отечественного бренда – Stanley. Материал ударной части – легированная сталь. Материал рукояти – резина. Вес – 570 грамм.
При работе с основной кладкой рекомендовано использовать специализированную разновидность молотков – молоток каменщика. Также данным инструментом удобно работать и с другими прочными строительными материалами. Связи с этим представленный инструмент
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-54-022 - Молоток

Молоток каменяра 1-54-022 від відомого вітчизняного бренду - Stanley. Матеріал ударної частини - легована сталь. Матеріал рукояті - гума. Вага - 570 грам.
При роботі з основною кладкою рекомендовано використовувати спеціалізовану різновид молотків - молоток каменяра. Також даним інструментом зручно працювати і з іншими міцними будівельними матеріалами. Зв'язки з цим представлений інструмент отримав широке поширення в середі будівельників. Високу функціональність молотку забезпечує спеціальна форма головки, що нагадує аналогічну частину інструменту у кирки. Один з бойків виконаний у вигляді класичної ударної головки з плоским бойком. Друга ж це плоский загострений носок, зовні схожий на кайло.
Ударна частина інструменту у даній категорії молотків, обов'язково повинна бути проведена з високоякісної легованої сталі. Вона витримує великі навантаження, які інструмент відчуває постійно, не схильна до сколів, добре чинить опір корозійному впливу.
Незважаючи на те що даний молоток все-таки розрахований на професійне застосування, в домашніх умовах (особливо в приватному секторі) знайдеться маса завдань де цей інструмент буде корисний.

Тип
Молоток каменщика
Материал ручки
металл
Материал головки
металл
Вес
570 (г)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Молоток»
Показать все модели