Моторное масло Fuchs TITAN GT1 PRO C-4 5W-30 1л


Нет в наличии
200 грн.
Наличные:
200 грн
Безнал:
240 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Titan Oil TITAN GT1 PRO C4 5W-30 1л - Моторное масло

Объем: 1 л
Вязкость SAE: 5W-30
Вид масла: синтетическое
Допуск АСЕА: C4
Допуск RENAULT: RENAULT RN 0720

TITAN GT1 PRO C4 5W-30 — синтетическое моторное масло для бензиновых и дизельных двигателей легковых автомобилей. Моторное масло специально разработано для Renault, оснащенных турбонаддувом и новыми системами очистки отработанных газов. Эта
Читать полностью
Технічні параметри:

Titan Oil TITAN GT1 PRO C4 5W-30 1л - Моторне масло

Об'єм: 1 л
В'язкість SAE: 5W-30
Вид масла: синтетичне
Допуск АСЕА: C4
Допуск RENAULT: RENAULT RN 0720

TITAN GT1 PRO C4 5W-30 - синтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів легкових автомобілів. Моторне масло спеціально розроблено для Renault, оснащених турбонаддувом і новими системами очищення відпрацьованих газів. Ця високоякісна синтетичне мастило захищає двигун при високих і низьких температурах, економить паливо, знижує тертя робочих пар. При тому, що потужність нових легкових, вантажних автомобілів і мікроавтобусів Renault нітрохи не снізіласть, а навпаки, навіть зросла, викиди СО в атмосферу стали менше. Це стало можливим завдяки новим системам доочистки вихлопних газів. У свою чергу, обладнання для доочистки вимагає особливого догляду. Головна умова його ефективної роботи - спеціальні автомастила з низьким вмістом сірки і фосфору. Один з кращих нізкозольних продуктів - масло Titan GT1 PRO C-4 5W-30, яке істотно продовжує ресурс фільтру сажі і системи CRT за рахунок того, що продукти відпрацювання масла не осідають на фільтруючих елементах. Друге позитивне якість цього масла в тому, що нагар не накопичується на двигуні, тому протягом усього подовженого сервісного періоду мотор залишається чистим, на ньому не з'являються відкладення, не виникає корозія.

Переваги:
- Підтримує стабільність протягом тривалого часу,
- Не окислюються при перегріванні
- Зберігає текучість при низьких температурах. Двигун легко запускається на морозі -10°C, при цьому мотор працює тихо і м'яко.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Fuchs» в категории «Моторное масло»
Показать все модели