Заканчивается
406 грн.
Наличные:
406 грн
Безнал:
487 грн
447 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 0-84-646 - Плоскогубцы

Пассатижи сантехнические переставные 0-84-645 от всемирно известного американского бренда STANLAY. Общая длина инструмента – 200 мм. Вес – 386 грамм.
Пассатижи представляют собой разновидность ручного инструмента, используемого для зажима и удержания различных, преимущественно металлических, деталей. С их помощью удобно работать как с небольшими крепежами, проволокой, проводами, так и с листовым
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 0-84-646 - Плоскогубці

Пасатижі сантехнічні переставні 0-84-645 від всесвітньо відомого американського бренду STANLAY. Загальна довжина інструменту - 200 мм. Вага - 386 грам.
Пасатижі представляють собою різновид ручного інструменту, що використовується для затиску і утримання різних, переважно металевих, деталей. З їх допомогою зручно працювати як з невеликими кріпленнями, дротом, проводами, так і з листовим металом, трубами та іншими об'ємними предметами. Дана модель являє собою щось середнє між класичними пассатижами і переставними трубними кліщами. На поверхню робочої частини головки нанесені насічки, що дозволяє краще утримувати фіксується предмет. Саму поверхню можна умовно розділити на три зони: плоский ділянку, призначену для захоплення деталей, що мають плоский профіль, і два округлих поглиблення краще підходять для роботи з більш об'ємними предметами. Регулювання захоплення зіву проводиться при натисканні кнопки біля основи губок. Регулювання відбувається фактично в один рух, завдяки особливому запатентованому механізму "Push-Lock™".
Сам інструмент виготовляється з міцної інструментальної сталі з високим вмістом хрому. Вельми твердий матеріал. Володіє стійкістю до механічних впливів і згубного впливу корозії. Поверхня губок полірована.
Рукояті виготовлені з двокомпонентного матеріалу. Накладки володіють маслобензостойкими властивостями. Самі ручки досить ергономічні, добре лягають в руку.
0-84-645 виготовлені в повній відповідності до стандартів DIN, ISO і ANSI.

Тип
Пассатижи
Длина
200 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Пассатижи»
Показать все модели