Сумка для инструмента STANLEY 1-93-950


Заканчивается
1203 грн.
Наличные:
1203 грн
Безнал:
1444 грн
Приватбанк:
Купить
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Наличие:
б-р Перова 40
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-93-950 - Сумка для инструментов

Stanley 1-93-950 – это прочная сумка средних размеров для транспортировки и хранения инструментов. Данная сумка станет отличным выбором для мастеров, которые работают на выезде и нуждаются в удобной сумке для переноски вручную.
Сумка оснащена одним основным отделением, а также небольшими внутрениими и внешними для максимально удобного расположения инструментов по типу, размеру и
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-93-950 - Сумка для інструментів

Stanley 1-93-950 - це міцна сумка середніх розмірів для транспортування і зберігання інструментів. Дана сумка стане відмінним вибором для майстрів, які працюють на виїзді і потребують зручної сумці для перенесення вручну.
Сумка оснащена одним основним відділенням, а також невеликими внутрішніми і зовнішніми для максимально зручного розташування інструментів по типу, розміру і затребуваності. Розмір сумки дозволяє розміщувати як ручний, так і електроінструмент.
Пластикове дно дозволяє ставити сумку на підлогу на робочому майданчику, не боячись забруднити або промочити сумку. Жорсткий периметр основного відділення забезпечує максимальне відкриття, а також хороший огляд і швидкий доступ до вмісту. Місця кріплення ручок і бічні частини сумки, які піддаються найбільшому навантаженню посилені металевими заклепками і вставками зі шкірозамінника. Ергономічні гумові накладки на рукоятки призначені для пом'якшення тиску на руку при перенесенні навантаженої сумки.
Сумка виготовлена ​​з нейлону щільністю 600 ден, який має високу міцність на розрив, вологовідштовхувальними властивостями, а також зносостійкість.
У комплекті поставляється регульований ремінь через плече.

Тип
Сумка
Материал
нейлон
Количество секций
13
Особенности конструкции
упрочненная конструкция, плечевой ремень, пластиковое дно
Длина
490 (мм)
Ширина
100 (мм)
Высота
260 (мм)
Размеры
490x260x100 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели