Есть в наличии (1-2 дня)
1257 грн.
Наличные:
1257 грн
Безнал:
1508 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-93-950 - Сумка для инструментов

Stanley 1-93-950 – это прочная сумка средних размеров для транспортировки и хранения инструментов. Данная сумка станет отличным выбором для мастеров, которые работают на выезде и нуждаются в удобной сумке для переноски вручную.
Сумка оснащена одним основным отделением, а также небольшими внутрениими и внешними для максимально удобного расположения инструментов по типу, размеру и
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-93-950 - Сумка для інструментів

Stanley 1-93-950 - це міцна сумка середніх розмірів для транспортування і зберігання інструментів. Дана сумка стане відмінним вибором для майстрів, які працюють на виїзді і потребують зручної сумці для перенесення вручну.
Сумка оснащена одним основним відділенням, а також невеликими внутрішніми і зовнішніми для максимально зручного розташування інструментів по типу, розміру і затребуваності. Розмір сумки дозволяє розміщувати як ручний, так і електроінструмент.
Пластикове дно дозволяє ставити сумку на підлогу на робочому майданчику, не боячись забруднити або промочити сумку. Жорсткий периметр основного відділення забезпечує максимальне відкриття, а також хороший огляд і швидкий доступ до вмісту. Місця кріплення ручок і бічні частини сумки, які піддаються найбільшому навантаженню посилені металевими заклепками і вставками зі шкірозамінника. Ергономічні гумові накладки на рукоятки призначені для пом'якшення тиску на руку при перенесенні навантаженої сумки.
Сумка виготовлена ​​з нейлону щільністю 600 ден, який має високу міцність на розрив, вологовідштовхувальними властивостями, а також зносостійкість.
У комплекті поставляється регульований ремінь через плече.

Тип
Сумка
Материал
нейлон
Количество секций
13
Особенности конструкции
упрочненная конструкция, плечевой ремень, пластиковое дно
Длина
490 (мм)
Ширина
100 (мм)
Высота
260 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели