Заканчивается
940 грн.
Наличные:
940 грн
Безнал:
1128 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-96-183 - Сумка для инструментов

Сумка для инструментов STANLEY 1-93-330 является удобным и компактным средством для транспортировки и хранения инструментов. В отличие от пластового ящика, сумка гораздо удобней при переноске в руке, так как не имеет жестких ребер и при ходьбе нет необходимости отводить руку в сторону.
Сумка изготовлена из нейлона плотностью 600 ден, который обладает высокой прочностью на разрыв и
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-96-183 - Сумка для інструментів

Сумка для інструментів STANLEY 1-93-330 є зручним і компактним засобом для транспортування і зберігання інструментів. На відміну від пластового ящика, сумка набагато зручніше при перенесенні в руці, так як не має жорстких ребер і при ходьбі не потрібно відводити руку в сторону.
Сумка виготовлена ​​з нейлону щільністю 600 ден, який має високу міцність на розрив і вологовідштовхувальними властивостями, що разом з міцними швами і зміцненим дном гарантує якість і тривалість служби сумки.
Сумка оснащена одним великим відділенням, а також внутрішніми і зовнішніми сітчастими кишенями, що дає можливість користувачеві максимально зручно розкласти інструменти на кшталт, ступеню затребуваності і розміром.
Периметр основного відділення має жорсткий край, який підтримує форму сумки, а також забезпечує хороший огляд і швидкий доступ до вмісту при відкриванні сумки.
Якісно прошита металева блискавка не розійдеться навіть при повному завантаженні сумки. Але сумки з спіненої гуми товщиною 6 мм витримує вагу інструменту без деформації.
Завдяки своїм компактному розміру і легкості, сумка буде зручна для перенесення вручну на невеликі відстані, а також при транспортуванні в автомобілі не займе багато місця в багажнику або салоні. У комплекті поставляється регульований ремінь через плече.
Пластикове дно сумки дозволяє ставити її на підлогу, не боячись, що вона перекинеться, забрудниться чи промокне.

Тип
Сумка
Материал
нейлон
Особенности конструкции
плечевой ремень, пластиковое дно
Длина
477 (мм)
Ширина
275 (мм)
Высота
235 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Сумка для инструмента»
Показать все модели