Тележка для инструментов STANLEY 1-95-621


Заканчивается
5859 грн.
Наличные:
5859 грн
Безнал:
7031 грн
Приватбанк:
Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Stanley 1-95-621 - Ящик с колесами

Инструментальный ящик с колёсами "ROLLING WORKSHOP" 1-95-621 всемирно известного производителя STANLEY. Страна происхождения бренда – США. Длина – 568 мм. Ширина – 389 мм. Высота – 730 мм.
1-95-621 – это большая инструментальная тележка с полисекционной конструкцией на колёсной базе. Огромная вместительность и особая конструкция позволяют любому профессионалу транспортировать с собой весь объём
Читать полностью
Технічні параметри:

Stanley 1-95-621 - Ящик з колесами

Інструментальний ящик з колесами "ROLLING WORKSHOP" 1-95-621 всесвітньо відомого виробника STANLEY. Країна походження бренду - США. Довжина - 568 мм. Ширина - 389 мм. Висота - 730 мм.
1-95-621 - це великий інструментальна візок з полісекціоною конструкцією на колісній базі. Величезна місткість і особлива конструкція дозволяють будь-якому професіоналу транспортувати з собою весь обсяг необхідного інструменту, і навіть більше. Для підвищення ефективності роботи, потрібно структурувати всі елементи інструментарію. При цьому потрібно щоб до кожного з інструментів зокрема був організований швидкий і комфортний доступ. З цими завданнями, як ніхто інший, відмінно справляється 1-95-621.
Дана модель виготовлена ​​з металу і високоміцної пластмаси. Складається з трьох секцій, кожна з яких відмінно підходить для зберігання різних за розмірами інструментів. Верхній ящик є знімним, розміром 20". Дуже добре підходить для зберігання середніх за габаритами інструментів (пасатижі, викрутки, сокира, гайкові або розвідні ключі і т.п.). Усередині є знімний лоток, в якому можна переносити найнеобхідніші речі. Середній ящик є висувним (глибиною 10 см.). В ньому зручно можна розмістити вторинні по застосуванню інструменти, або ж ложемент з найбільш мініатюрними комплектуючими (біти, торцеві головки, воротки і т.п.). Нижній, і самий об'ємний ящик, також є висувним. В нього можна положити найбільш габаритні і найменш рідко застосовуються інструменти та комплектуючі.
Великі металеві замки захищені від впливу корозії, що збільшує термін експлуатації. Висувна рукоять дає можливість швидко і комфортно переміщати ящик по типу великого дорожньої валізи.
Відмінний вибір для професійний майстрів.

Тип
Тележка для инструментов
Особенности конструкции
съемный лоток
Материал
металл, пластик
Материал замков
металл
Длина
568 (мм)
Ширина
389 (мм)
Высота
730 (мм)

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «STANLEY» в категории «Ящик»
Показать все модели