Моторное масло CASTROL GTX 10W-40 A3/B4 4л


Есть в наличии
393 грн.
Наличные:
393 грн
Безнал:
472 грн
Купить
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
Українською
Технические параметры:

CASTROL GTX 10W-40 A3/B4 4л - Моторное масло

Тип основы масла: полусинтетическое
Вязкость по SAE: 10W-40
Емкость: 4 л

Тяжелые условия эксплуатации, такие как плотный трафик, низкое качество топлива, суровые погодные условия и несвоевременная замена масла, могут привести к образованию плотного смолоподобного вещества, называемого нагаром. Если не предпринимать никаких действий, нагар может снижать мощность двигателя и, в
Читать полностью
Технічні параметри:

CASTROL GTX 10W-40 A3/B4 4л - Моторна олива

Тип основи масла: напівсинтетичне
В'язкість по SAE: 10W-40
Ємність: 4 л

Важкі умови експлуатації, такі як щільний трафік, низька якість палива, суворі погодні умови та несвоєчасна заміна масла, можуть призвести до утворення щільної смолоподібної речовини, званої нагаром. Якщо не вживати ніяких дій, нагар може знижувати потужність двигуна і, врешті-решт, зменшувати термін його служби. Дане масло спеціально розроблено для запобігання утворенню нагару, зменшення відкладень масла та забезпечення щоденного захисту двигуна.

Castrol GTX 10W-40 - напівсинтетичне моторне масло для бензинових і дизельних двигунів, одне з найпопулярніших моторних масел в світі. Підходить для автомобілів іноземного та вітчизняного виробництва. Це більше, ніж просто масло. Це комплекс технічних рішень і технологій, щодня захищає ваш двигун від негативних впливів, зокрема, від утворення шламу.

Переваги:
Спеціальна композиція присадок, що протистоїть утворенню шламу, забезпечує захист від цих забруднень на 25% краще в порівнянні з нормами, встановленими галузевими стандартами
Термічна стійкість і стабільність в'язкісних характеристик
Ефективна робота протизносних присадок сприяють збільшенню ресурсу двигуна

Специфікації:
ACEA A3 / B4
API SL / CF
MB-Approval 229.1
VW 501 01
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть

    Добрий день! Купив масло CASTROL GTX 10W-40 A3/B4 на ВАЗ 21053, через 200 км на кришці, де заливається масло замітив сірувато-густувату консистенцію. Підкажіть чи це має бути так, чи це браковане масло?

    Юрій, 05.12.2016

    причина не в масле.обратитесь к механику

    Ответ специалиста

Другие модели марки «CASTROL» в категории «Моторное масло»
Показать все модели