Есть в наличии
35 грн.
Наличные:
35 грн
Безнал:
42 грн
38 грн. Купить
Заказать в 1 клик:
+38 Ок Нажимая кнопку заказа Вы соглашаетесь на условия оферты
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Elegant EL 100 552 102152 - Клеммы аккумуляторные
Аккумуляторная клемма является неотъемлемой частью электрики автомобиля. И от ее качества зависит работоспособность всей электроники. Данные клеммы производства компании Elegant имеет много полезных функций и преимуществ. Одними из самых важных являются высокая прочность и долговечность . При изготовлении клемм используется очищенная латунь, для обеспечения высокой проводимости тока и
Читать полностью
Технічні параметри:

Elegant EL 100 552 102152 - Клеми акумуляторні
Акумуляторна клема є невід'ємною частиною електрики автомобіля. І від її якості залежить працездатність всієї електроніки. Дані клеми виробництва компанії Elegant має багато корисних функцій і переваг. Одними з найважливіших є висока міцність і довговічність. При виготовленні клем використовується очищена латунь, для забезпечення високої провідності струму і мінімізації втрати потужності.
Стяжні болти дозволяють міцно і надійно закріпити клему на акумуляторі не надаючи для цього великих зусиль. Кабель підключається до клем міцно затискається двома гвинтами. Перед експлуатацією необхідно змастити клеми спеціальним мастилом для того щоб вони не прикипали до клем акумулятора. Швидкоз'ємні клеми дають можливість легко і швидко від'єднати бортову мережу автомобіля від акумулятора. Знімаються дуже легко, досить потягнути їх вгору на себе і клема від'єднуються від токоотвода. Швидка змінність дозволяє клем дозволяє запобігти саморазряд акумулятора, особливо в тих випадках коли коли відбувається тривалий простій автомобіля особливо зимовий період часу.
У комплекті йдуть дві клеми (+) і (-) упаковані в фірмовій упаковці.
Ціна вказана за комплект.
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Elegant» в категории «Клеммы аккумулятора»
Показать все модели