Тонировочная пленка Global BK 20 (чёрная)


Нет в наличии
5718 грн.
Наличные:
5718 грн
Безнал:
7148 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

Global BK 20 (чёрная) - Тонировочная пленка

Цвет: Черный
Светопропускание: 5%
Ширина: 1,524 м.
Длина: 30,48 м.
Площадь рулона: 46.45 м.
Страна производитель: США

5 причин выбрать пленку Global:

Высокая степень прозрачности и однородная структура, отсутствие искажений после тонировки. Оконная пленка GLOBAL изготовлена из высококачественного полиэстра, в состав которого входят специальные химические
Читать полностью
Технічні параметри:

Global BK 20 (чорна) - Тонувальна плівка

Колір: Чорний
Світлопропускання: 20%
Ширина: 1,524 м.
Довжина: 30,48 м.
Площа рулону: 46.45 м.
Країна виробник: США

5 причин вибрати плівку Global:

Високий ступінь прозорості і однорідна структура, відсутність спотворень після тонування. Віконна плівка GLOBAL виготовлена ​​з високоякісного поліестру, до складу якого входять спеціальні хімічні компоненти, що оберігають його від дії ультрафіолету і подальшого руйнування.

Відсутність потускнения і деметалізації тонировочной плівки. У процесі металізації тонировочной плівки застосовується оксидований алюміній, який при експлуатації встановленої плівки вже не буде піддаватися окисленню. Це підвищує довговічність тонувальних плівок GLOBAL (на деякі види тонувальних плівок дається довічна гарантія!).

Стабільність і стійкість кольору, стійкість до подряпин. Тонування стекол плівками GLOBAL - це непідвладне вигоряння, стійке до подряпин і довговічне тонування вікон. Властивість "Color stabile" ("Стійкість кольору") означає стійке фарбування всіх шарів плівки, а не тільки клейової основи, спеціальний захисний шар забезпечує стійкість до механічних пошкоджень.

Простота і легкість установки на складні опуклі скла. Тонувальні плівки GLOBAL виготовлені на сучасній еластичній основі "Supershrink" ("Супершрінк"), тому тонування вікон автомобіля, навіть сферичних, відбувається легко і швидко! Формування плівки на опуклі скла автомобіля займає не більше 3-х хвилин!

Відсутність пилу між склом і тонувальною плівкою. При виробництві плівки Global використовується патентована технологія "Antistatic" («Антистатик"), яка забезпечує виражений антистатичний ефект при знятті з тонувальної плівки захисного шару і знижує потрапляння пилу в процесі тонування вікон.

Висновок: Сучасні технології виробництва плівок Global суттєво спрощують роботу кваліфікованим фахівцям-установникам, скорочується час тонування автомобільного скла, а Клієнти отримують якісний результат.

Чим зумовлена ​​більш низька ціна плівки Global в порівнянні з іншими виробниками? Виробництво віконної плівки GLOBAL відбувається на сертифікованому підприємстві з повним замкнутим циклом, що дозволяє обходитися без використання сировини від сторонніх виробників. В результаті знижуються витрати на виробництво і транспортування, а Замовник отримує якісну тонувальну плівку за вигідною ціною.

Вибираючи GLOBAL, Ви отримуєте найвищої якості професійні плівки, виготовлені за новітніми технологіями, яких немає в інших виробників!
* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Global» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели