Тонировочная пленка Global LR HP CH 50 (уголь н/зерк.) - Для лобовых стекол


Нет в наличии
6360 грн.
Наличные:
6360 грн
Безнал:
7632 грн
Приватбанк:
Гарантия
12 месяцев
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

SUN CONTROL LR HP CH 50 (уголь н/зерк.) для лобовых стекол - Тонировочная пленка
Высокая степень прозрачности и однородной структуры, без искажений после тонирования. Пленка выполнена из высококачественного полиэфира, который включает специальные химические компоненты, которые защищают его от ультрафиолетового излучения и дальнейшего разрушения. Отсутствие потускнения и деметаллизации окраски оттенков. В процессе металлизации тонкой пленки
Читать полностью
Технічні параметри:

SUN CONTROL LR HP CH 50 (вугілля н/дзерк.) для лобового скла - Тонувальна плівка
Високий ступінь прозорості і однорідної структури, без спотворень після тонування. Плівка виконана з високоякісного поліефіру, який включає спеціальні хімічні компоненти, які захищають його від ультрафіолетового випромінювання і подальшого руйнування. Відсутність потускнения і деметалізації забарвлення відтінків. В процесі металізації тонкої плівки використовується окислений алюміній, який не буде окислюватися при використанні встановленої плівки. Це збільшує довговічність забарвлених відтінків. Стабільність кольору, стійкість до подряпин ось що характеризує дану плівку. Тонування плівки - не схильні до вигоряння, стійкого до подряпин і довговічного тонування скла. Простота установки на складному опуклому склі. Тонкі плівки виготовляються на сучасній еластичною основі, тому тонування скла автомобіля, навіть сферичного, легко і швидко. Формування плівки на опуклому склі автомобіля займає не більше 3 хвилин.
Висновок: сучасні технології виробництва плівок значно спрощують роботу кваліфікованих монтажників, скорочують час тонування автомобільного скла, а клієнти отримують якісний результат. Тому, якщо вам потрібен якісний тонувальна плівка, тоді це відмінний варіант для вашого автомобіля, яка надійно захищає його від сонця.

Тип
металлизированная
Ширина
152 (см)
Длина
3048 (см)
Степень пропускания света
50 (%)
Особенности
Защита от царапин, Защита от выгорания
Цвет
Черный

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «Global» в категории «Тонировочная пленка»
Показать все модели