Октан корректор TOTEK УМТ 250 500мл NP 5101 150


Нет в наличии
250 грн.
Наличные:
250 грн
Безнал:
300 грн
Гарантия
не предусмотрена
Возврат
Возврат в течение 30 дней
Лучшая цена
Доставка
Доставка от 2 часов
відобразити українською
Технические параметры:

TOTEK УМТ 250 500мл NP 410500 - присадка для топлива

Объем: 500 мл
Упаковка рассчитана на 250 л топлива

ТОТЕК - УМТ Усилитель Моторного Топлива (бензина) новейшая экологическая ресурсо-энергосберегающая, октановосстанавливающая присадка к товарным бензинам.

Присадка, предназначенная для тюнинга товарного бензина, позволяет получать повышенную отдачу от двигателя, не меняя его рабочие характеристики вмешательством в
Читать полностью
Технічні параметри:

TOTEK УМТ 500мл NP 410010 - присадка для пального

Об'єм: 500 мл
Упаковка розрахована на 250 л палива

Тотека - УМТ Підсилювач Моторного Палива (бензину) новітня екологічна ресурсо-енергозберігаюча, октановідновлююча присадка до товарних бензинів.

Присадка, призначена для тюнінгу товарного бензину, дозволяє отримувати підвищену віддачу від двигуна, не змінюючи його робочі характеристики втручанням в конструкцію.

В даний час автовласники легкового та вантажного транспорту працює на бензині стикаються з проблемою нестабільності якості палива, що продається на АЗС. Відстежуючи цю ситуацію протягом багатьох років, розуміючи гостроту питання і необхідність заощадження автомобілів, особливо дорогих іномарок, які більшою мірою страждають від нестабільного за якістю палива, був розроблений, випробуваний і випущений у продаж принципово новий продукт для тюнінгу палива безпосередньо в баку автомобіля - присадку ТОТЕК-УМТ. У ній застосовані принципово нові технології управління горінням за допомогою спеціальних каталітичних компонентів.

Досить часто водії стикаються з відкладеннями червоного кольору на свічках запалювання - це відкладення ферроценів, що додаються виробниками палива для підвищення октанового числа. Вони виводять з ладу систему запалювання. Свічки доводиться замінювати, добре, якщо це відбувається в автомобілях з легкодоступними свічками, а в деяких моделях іномарок, щоб замінити свічки доводиться розбирати підлогу двигуна. Ці витрати можна заощадити, застосовуючи ТОТЕК-УМТ. Свічки очистяться від незгорілих вуглеводневих сполук, пухкі відкладення ферроценів НЕ будуть міцно триматися на електродах. Свічки завжди будуть чистими і виглядати так, як ніби двигун працює «бідно».

ТОТЕК-УМТ єдина в світі присадка, здатна видаляти ферроценові відкладення на свічах запалювання.
Нестабільне за якістю палива погано впливає на каталізатор допалювання вихлопних газів. Чим гірше паливо, тим більше навантаження на каталізатор, він засмічується і перестає працювати - виходить з ладу. І його заміна недешева. Для того, щоб запобігти передчасному виходу з ладу каталізатора допалювання вихлопних газів потрібно застосовувати ТОТЕК-УМТ. Їм же можна почистити і відновити, каталізатор, який уже почав відмовляти.

ТОТЕК-УМТ чистить і відновлює працездатність каталізатора.
На сучасних автомобілях, виконаних за вимогами ЄВРО-3, ЄВРО-4 - відчувається значне падіння потужності при використанні неякісного палива, тому, що датчики контролю стежать за якістю вихлопу обмежують подачу палива у двигун, якщо шкідливі викиди перевищують допустиму норму. Особливо це відчутно на малопотужних автомобілях.

ТОТЕК-УМТ дозволяє збільшити повноту згоряння палива будь-якої якості, знижуючи кількість шкідливих викидів до 40 і більше відсотків. У цьому випадку датчики контролю не обмежують подачу палива у двигун, і машина не втрачає потужність. Додаткову потужність двигун отримує за рахунок збільшеної повноти згорання і зміни режиму горіння паливної суміші, який виходить погодженим з роботою кривошипно-шатунного механізму. Тиск поршневих газів максимально віддає свою енергію в оптимальній зоні кутів повороту колінчастого валу. Ті вуглеводні, які раніше викидалися двигуном у випускний тракт і допалювати каталізатором, згорають в циліндрах двигуна, даючи йому додаткову потужність і економію палива. Цей же процес, каталітичного управління горінням, не тільки підвищує потужність і економить паливо, але і забезпечує чистоту камери згоряння, форсунок, клапанів і всього випускного тракту. У паливах, таких як, наприклад, ЕКТО, Алтімет, введені миючі присадки, вони спільно з Тотека-УМТ здатні повністю забезпечити чистоту всередині камери згоряння двигуна і паливо подає тракту двигуна.

ТОТЕК-УМТ має синергізм з миючою присадкою і вони підсилюють ефект очищення двигуна і вихлопної системи, ті забруднення які змиває миюча присадка спалюються в камері згоряння двигуна, і не посилюють забруднення каталізатора і випускного тракту.

ТОТЕК-УМТ бажано постійно застосовувати вливаючи в бак перед заправкою того бензину, на якому ви експлуатуєте автомобіль. Це такі бензини як АІ-80, АІ-92, АІ-95 і АІ-98. За рахунок економії палива ви практично окупає витрати на присадку і бонусом отримуєте описані вище ефекти, плюс робите благодійне дію стосовно суспільства і самих себе, особливо дітей, скорочуючи шкідливі викиди вихлопних газів в атмосферу, тим самим вносячи свій внесок у поліпшення екології.

ТОТЕК-УМТ пролонгує термін служби моторного масла до 20% за рахунок повного згоряння палива! Незгоріле паливо перестає потрапляти в картер двигуна і вступати в реакцію з маслом, скорочуючи його термін служби.
Для автомобілів, пошарпаних життям, ТОТЕК-УМТ дозволить повернути сили і що найголовніше - якщо ви спалите приблизно 100 літрів палива з присадкою, то викиди CO, CH знизяться на стільки, що ви зможете пройти інструментальний контроль без технічного втручання в двигун (не піддаючи його регулюванню). Як показує практика навіть у тих випадках, коли до застосування присадки шкідливі викиди втричі перевищували встановлену норму, після застосування присадки рівень викидів ставав нижче норми.

Спосіб застосування: в бак перед заправкою виливаєте вміст флакона пропорційно до кількісті палива, об'єм флакона 0,5л з ТОТЕК-УМТ розрахований на тюнінгованих (поліпшення якості) 100 літрів бензину, використовуваної вами марки. При першому застосуванні присадки, потрібно враховувати при додаванні залишок палива в баку. Якщо вам необхідно прискорено почистити двигун і вихлопну систему, дозу присадки можна подвоїти, підсилений дим з вихлопної труби не повинен вас турбувати, він говорить про те, що відбувається випалювання відкладень в камері згоряння двигуна. Експлуатувати машину в цьому випадку потрібно в ощадному режимі без навантажень. Завдяки постійному застосуванню ТОТЕК-УМТ камера згоряння двигуна, поршні, клапани, свічки запалювання, форсунки завжди будуть чистими.

Постійне застосування присадки ТОТЕК-УМТ не тільки дозволить економити паливо, але і ресурс двигуна не менш ніж на 30-40%. Доведено ресурсними випробуваннями.

Объем
500
Бренд
TOTEK

* Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления
Отзывы
Оставить отзыв
Оставить отзыв
Закрыть
  • Ваш отзыв будет первым!

Другие модели марки «TOTEK» в категории «Октан корректор»
Показать все модели